Na radzie pedagogicznej, która odbyła się 15 września 2022 roku pan Maciej Kołomyjski podzielił się z innymi nauczycielami naszej szkoły wiedzą zdobytą na kursie ‘Innowacyjne podejście do nauczania.

Kurs ten odbywał się w dniach 15-19 sierpnia tego roku w Pradze. Był on realizowany w ramach projektu Żeby znowu chcieć - w poszukiwaniu motywacji i radości z nauczania w ramach projektu Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna.
Na tym spotkaniu pan Maciej Kołomyjski przybliżył nauczycielom naszej szkoły zagadnienia omawiane na kursie. Przedstawił w szczególności zalety stosowania na zajęciach grywalizacji oraz lekcji odwróconej. Wyjaśnił jak je stosować i przedstawił aplikacje internetowe, które to ułatwiają.

Prezentacja (pdf)