DZIĘKUJEMY! JESTEŚCIE WSPANIALI! Zakończyła się akcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia "Dobrze Być Razem"

przy Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku na ul. Świerkowej. Wszystkim Uczniom (klasy: 1d, 1e, 1g, 1h, 1i, 2b, 2c, 2f, 2g, 3d, 3f, 3g, 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f) i Wychowawcom (p.E. Zakrzewska, p. D.Rykaczewski, p.A. Augustyniak, p. J.Krupicka, p.M.Czuba, p.A.Awier, p.A.Klimiuk, p. A.Murawska, p. J.Ostrowska, p.J.Madeja, p.K.Nocna, p.M.Gierasimiuk, p. J.Radziwońska, p.T.Białkowski, p. K.Łowicka- Kwiatosz, p.M.Schroeder, p.M.Magusiewicz),  zaangażowanym w zbiórkę papieru toaletowego, ręczników papierowych, wilgotnych chusteczek i mydła serdecznie dziękujemy.  Po raz kolejny społeczność naszej szkoły udowodniła, że nie jest obojętna na los potrzebujących ludzi. Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga", koordynatorzy akcji - Maryla Boćkowska i Anna Siemienkowicz.
Oprac.: Maryla Boćkowska