• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Poprzedni Następny
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 201…

1 września 2015 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Zebranych uczniów klas drugich i trzecich, nauczycieli i wychowawców powitała pani Dyrektor Małgorzata...

21-08-2015

Więcej ...
Ogromny Sukces Naszych Uczniów Na Arenie Międzynarodowej!

Ogromny Sukces Naszych Uczniów Na Arenie…

Uczniowie klasy III H Adam Bajguz i Mateusz Markiewicz zajęli III miejsce w Ogólnoświatowym Finale Konkursu Umiejętności Statystycznych.http://iase-web.org/islp/Poster_Competition_2014-2015.php?p=Prizewinners GRATULUJEMY TAK OGROMNEGO SUKCESU!

04-08-2015

Więcej ...

Wybór oferty do zapytania: „Remont koryt…

Protokół z postępowania o udzielenie zamówienia

03-07-2015

Więcej ...

Remont korytarza na I piętrze, kontynuac…

III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku zaprasza do składania ofert na realizację zadania pod nazwą„Remont korytarza na I piętrze, kontynuacja wymiany instalacji elektrycznej i oświetlenia w budynku...

27-06-2015

Więcej ...
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

 Dnia 26 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Górniak podsumowała wyniki nauczania oraz osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne...

26-06-2015

Więcej ...
TRÓJKA NA SPORTOWO

TRÓJKA NA SPORTOWO

22 czerwca 2015 r. na Plantach, odbyły się zawody sportowe uczniów III LO. Rywalizacja między klasami rozgrywana była w 10. konkurencjach: 1. Przeciąganie liny2. Wyścigi rzędów - biegi wahadłowe z przyborami3...

26-06-2015

Więcej ...

Wycieczka do Madrytu

Relacja w wycieczki do Madrytu:

26-06-2015

Więcej ...
WYMIANA SZKOLNA

WYMIANA SZKOLNA

Wymiana między uczniami III LO oraz uczniami z Colegio Árula (Hiszpania, Madryt; www.colegioarula.com) planowana jest w październiku 2015 r. oraz w kwietniu 2016 r. Zapraszamy chętnych do udziału w wymianie...

24-06-2015

Więcej ...

Czas na relaks – czyli o spływie kajakow…

22 czerwca 2015r. wybraliśmy się z klasą 1a na jednodniowy spływ kajakowy. Naszą trasę rozpoczęliśmy od Supraśla, gdzie wpierw czekał na nas Pan wypożyczający kajaki, który przybliżył nam zasady pływania...

24-06-2015

Więcej ...
Wizyta w Domu Dziecka

Wizyta w Domu Dziecka

22 czerwca 2015 roku uczniowie klas I D, I E i I H pod opieką p. Beaty Gołub i p. Małgorzaty Tomaszewskiej odwiedzili Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą im. dr Ireny Białówny w...

24-06-2015

Więcej ...
Gala rozdania nagród MKUS

Gala rozdania nagród MKUS

19 czerwca br. Adam Bajguz i Mateusz Markiewicz – laureaci 1 . miejsca krajowej edycji Międzynarodowego Konkursu Statystycznego, opiekun p.Małgorzata Schroeder oraz Patryk Czerech, Borowski Paweł, Łukasz Bołbot, Michał Mieszkuniec...

24-06-2015

Więcej ...
Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

30 kwietnia 2015r. odbył się finał licealiady „Srebrne Muszkiety”, w którym udział wzięły uczennice naszego liceum:Magdalena Akimowicz, kl. II e,Anna Kasjańska, kl. II e,Karolina Dobrowolska, kl. I g.Dziewczęta osiągnęły ogromny...

20-06-2015

Więcej ...
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji

Muzeum Historii Medycyny i Farmacji

W dniach 17–19 czerwca 2015 r. uczniowie klasy Ie, I f i I h pod opieką p. Małgorzaty Łupińskiej zwiedzali Muzeum Historii Medycyny i Farmacji. Muzeum jest placówką Uniwersytetu Medycznego...

20-06-2015

Więcej ...
Na Wydziale Mechanicznym PB

Na Wydziale Mechanicznym PB

18 czerwca br. uczniowie naszej szkoły Adam Bajguz i Mateusz Markiewicz – laureaci 1. miejsca Międzynarodowego Konkursu Statystycznego zostali zaproszeni na prezentację osiągnięć Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Mieli oni możliwość...

20-06-2015

Więcej ...
Występ artystyczny Aleksandry Piktel i Karoliny Sętorek

Występ artystyczny Aleksandry Piktel i K…

14 czerwca 2015 r. w godz. 10.00 – 16.00 na placu przed Teatrem Węgierki w Białymstoku odbyło się podsumowanie kampanii „Pola Nadziei 2014/2015”. Impreza miała formę PIKNIKU RODZINNEGO z mnóstwem...

20-06-2015

Więcej ...
Bezpieczne wakacje nad wodą

Bezpieczne wakacje nad wodą

Film pt. „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i korzystanie ze sportów wodnych” przygotowali instruktorzy z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Obejrzyj film

19-06-2015

Więcej ...

"Spotkanie z matematyką stosowaną…

Politechnika Białostocka zaprasza na: "Spotkanie z matematyką stosowaną"23 czerwca 2015Sala 29C WYDZIAŁ INFORMATYKI POLITECHNIK BIAŁOSTOCKIEJ, ul. Wiejska 45A* 10:00 - 10:15 "O programie kierunku matematyka stosowana", dr inż. Andrzej Chmielewski...

18-06-2015

Więcej ...

Wyniki zbiórki pieniędzy

W dniach 10-11.06 w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pieniędzy przez Szkolne Koło Caritas na rzecz kolonii Caritas i Stowarzyszenia Droga. Udało się zebrać 105,87 zł. Na oba cele zostanie...

18-06-2015

Więcej ...

XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijne…

Dnia 21 kwietnia 2015 r. odbył się XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Konkurs dotyczył Księgi Jonasza, Ewangelii wg. św. Łukasza i Dziejów Apostolskich. Nasza uczennica Aleksandra Gryko z kl. II...

18-06-2015

Więcej ...
II Międzyszkolne Mistrzostwa Podlasia w Biegu na Orientację

II Międzyszkolne Mistrzostwa Podlasia w …

1.06.2015 w Parku Zwierzynieckim odbyły się II Międzyszkolne Mistrzostwa Podlasia w Biegu na Orientację. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji zespołowej dziewczęta zajeły 6 miejsce, zaś...

12-06-2015

Więcej ...
Wycieczka do Trójmiasta

Wycieczka do Trójmiasta

W dniach 1 - 4 czerwca 2015r. uczniowie klas I c oraz I e wraz z opiekunami p. Małgorzatą Łupińską i p. Małgorzatą Tomaszewską byli na wycieczce w Trójmieście.Czas ten...

12-06-2015

Więcej ...
Wyniki XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Wyniki XLV Olimpiady Literatury i Języka…

Weronika Zimnoch uzyskała tytuł laureata, a Katarzyna Suszczyńska – tytuł finalisty XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem p. Marii Bartnickiej.Maria Bartnicka

11-06-2015

Więcej ...

Norwesko-Polskie Warsztaty Filmowe 2015

Rozpoczął się nabór na warsztaty filmowe w ramach Norwesko-Polskiej Akademii Filmu i Fotografii, która odbędzie się w formie dwóch zjazdów warsztatowych: w dniach 17-23 sierpnia 2015 r. w Oslo i...

10-06-2015

Więcej ...

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej ETAP …

W dniach 5-7 czerwca w Olsztynie odbył się finał XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i uczeń klasy III i Karol Waleśkiewicz (opiekun Anna Siemienkowicz) uzyskał tytuł finalisty XXX OWE.W olimpiadzie wzięło...

10-06-2015

Więcej ...
Debata „Dlaczego nie Białystok? Nasze szanse na tytuł Młodzieżowej Stolicy Europy”

Debata „Dlaczego nie Białystok? Nasze sz…

22 maja 2015 r. uczniowie kl. I d oraz kl. I h wraz z p. Krystyną Ratasiewicz i p. Katarzyną Maciejuk uczestniczyli w debacie kulturoznawców "Dlaczego nie Białystok? Nasze szanse...

09-06-2015

Więcej ...
XIII Festiwal Nauki i Sztuki - O spotkaniach białostoczan z kulturą

XIII Festiwal Nauki i Sztuki - O spotkan…

21 maja 2015 r. uczniowie klasy I f wraz z p. Krystyną Ratasiewicz i p. Katarzyną Maciejuk uczestniczyli w spotkaniu odbywającym się w ramach cyklu „Podlasie w badaniach naukowych”, który...

09-06-2015

Więcej ...

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 2…

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać uczniowie, którzy w roku szkolnym 2014-2015 uzyskali wybitne osiągnięcia edukacyjne, zwłaszcza wyszczególnione w art. 90i ust.1 ww. ustawy o systemie oświaty:1.      laureat międzynarodowej olimpiady...

09-06-2015

Więcej ...

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matemat…

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015 otrzymali: w kategorii klas III: Budlewski Karol, Klepacki Piotr, Mieszkuniec Michał, Ziuzia Aleksander (IIIh), uczniowie mgr Anny Wicińskiej w kategorii klas II: Skibicki Adam (IIb), uczeń mgr...

09-06-2015

Więcej ...
Turniej Debat Oksfordzkich - po raz drugi

Turniej Debat Oksfordzkich - po raz drug…

3 czerwca 2015 r. drużyna III LO w składzie: Paulina Sewestian, Kacper Pilisiewicz, Jędrzej Bania i Zbigniew Fiedorczuk ponownie wzięła udział w Turnieju Debat Oksfordzkich zorganizowanym w Siedzibie Ośrodka Debaty...

09-06-2015

Więcej ...
Wyjście do muzeum

Wyjście do muzeum

Dnia 3 czerwca klasa Ig pod opieką pani Beaty Gołub obejrzała wystawe pt. ,,8 maja 1945... rodzi się nowe" z okazji 70 rocznicy przeniesienia Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego z Wilna...

09-06-2015

Więcej ...

12. SESJA SELEKCYJNA EYP POLAND WROCŁAW …

Na czym polega wydarzenie?Sesja odbywa się całkowicie w języku angielskim. Uczestnicy debat - delegaci, czyli uczniowie - podzieleni będą na tematyczne komisje. Każda z nich prowadzona jest przez moderatora, czyli...

03-06-2015

Więcej ...
MEDYCYNA NA START

MEDYCYNA NA START

W maju i czerwcu 2015 roku uczniowie klasy 2F o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyli w warsztatach z zakresu anatomii człowieka w ramach projektu MEDYCYNA NA START. Zajęcia prowadzone były przez studentów...

03-06-2015

Więcej ...
IX Międzynarodowe Forum Dni Nauki i Technologii Polska-Wschód

IX Międzynarodowe Forum Dni Nauki i Tech…

29 maja br. uczniowie klasy II h: Adam Bajguz i Mateusz Markiewicz wzięli udział w IX Międzynarodowym Forum Dni Nauki i Technologii Polska-Wschód. Celem Forum, które odbyło się w Supraślu...

01-06-2015

Więcej ...

Zostań Bohaterem! Zgłoś się na Lidera SZ…

Co roku w całej Polsce kilkuset liderów organizuje projekt SZLACHETNA PACZKA w swoich lokalnych społecznościach. Każdy z nich kierując się zasadą Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego buduje zespół wolontariuszy...

29-05-2015

Więcej ...
Wystawa „NASZE PASJE”

Wystawa „NASZE PASJE”

28 maja 2015 r. na parterze szkoły została wyeksponowana wystawa „NASZE PASJE”. Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych uczniów z klasy I g i I f. Wszystkie prace zostały wykonane techniką...

29-05-2015

Więcej ...

Stypendium Prezydenta Miasta Białegosto…

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostokuna rok szkolny 2015/16 za wyniki i osiągnięcia w nauce Uczeń ubiegający się o stypendium powinien być przede wszystkim laureatem bądź finalistą przedmiotowego konkursu, olimpiady lub...

27-05-2015

Więcej ...
Turniej Debat Oksfordzkich „1945: koniec wojny?”

Turniej Debat Oksfordzkich „1945: koniec…

22 maja 2015 r. drużyna III LO w składzie: Paulina Sewestian, Kacper Pilisiewicz, Jędrzej Bania i Zbigniew Fiedorczuk wzięła udział w Turnieju Debat Oksfordzkich „1945: koniec wojny?” zorganizowanym w murach...

26-05-2015

Więcej ...
WYCIECZKA NAD MORZE

WYCIECZKA NAD MORZE

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 2C, 2D, 2F, 2H i 2E wzięli udział w czterodniowej wycieczce pod opieką p. Iwony Waszczuk, p. Joanny Radziwońskiej i p. Łukasza Zdankowskiego. Zwiedziliśmy Westerplatte...

26-05-2015

Więcej ...

Warsztaty w Instytucie Biologii UwB

Klasa IIe pod opieką wychowawcy Anny Siemienkowicz w dniu 14 maja 2015 r. uczestniczyła w warsztatach w Instytucie Biologii UwB w ramach akcji Fascynujący Świat Roślin. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach...

26-05-2015

Więcej ...
Międzynarodowa akcja Fascynujący Świat Roślin

Międzynarodowa akcja Fascynujący Świat R…

15 maja 2015 r. uczniowie z klasy I e pod opieką pani Małgorzaty Łupińskiej uczestniczyli w warsztatach i wykładach w Instytucie Biologii UwB w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Świat Roślin...

22-05-2015

Więcej ...
Projekt Medycyna na Start

Projekt Medycyna na Start

W ramach współpracy z UM w Białymstoku uczniowie klasy IIe biorą udział w projekcie Medycyna na Start, realizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Białystok. Zajęcia prowadzone są przez...

22-05-2015

Więcej ...

"Moja czysta okolica" - konkur…

Prace fotograficzne będą oceniane pod względem estetyki, wartości edukacyjnej i pomysłowości. Założeniem przesłanych w formie elektronicznej prac jest ukazanie pozytywnych zmian środowiska, w którym żyjemy, uczymy się i spędzamy czas...

21-05-2015

Więcej ...
Wyniki konkursu "Matematyka w obiektywie"

Wyniki konkursu "Matematyka w obiek…

"MATEMATYKA W OBIEKTYWIE", konkurs w którym Uczniowie naszej szkoły ponownie zwycięzcami.GRATULUJEMY:Idze Parciak - absolwentce III LO za zajęcie I miejsca, za zdjęcie pt: „Paraboloida hiperboliczna”Ewie Grzywie - uczennicy klasy II H...

21-05-2015

Więcej ...
Warsztaty szycia chirurgicznego

Warsztaty szycia chirurgicznego

20 maja uczniowie klasy I h pod opieką pani Małgorzaty Łupińskiej uczestniczyli w warsztatach szycia chirurgicznego w ramach Dnia Otwartego UMB. Była to doskonała sposobność, aby przyszli studenci medycyny sprawdzili...

21-05-2015

Więcej ...

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostok…

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku na rok szkolny 2015/16 w dziedzinie twórczości artystycznej Uczeń ubiegający się o stypendium powinien być przede wszystkim laureatem bądź finalistą artystycznego konkursu, turnieju, przeglądu, festiwalu lub...

20-05-2015

Więcej ...
X Papieskie Forum Młodych

X Papieskie Forum Młodych

18 maja 2015 r. nasi uczniowie: I. Chomontowska, M. Daszuta, J. Grodzka, E. Niewińska, U. Nizio (kl. IIe), N. Choruży, E. Gawinek, B. Skrzypko, K. Mielko (kl .IIf) pod opieką...

18-05-2015

Więcej ...
10th Bialystok International Medical Congress for Young Scientists

10th Bialystok International Medical Con…

W dniu 15 maja br. uczniowie naszej szkoły: Adam Bajguz i Mateusz Markiewicz (kl. IIh) uczestniczyli w 10th Bialystok International Medical Congress for Young Scientists, którego organizatorem był Uniwersytet Medyczny...

18-05-2015

Więcej ...
Udział w kweście na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi

Udział w kweście na rzecz Domowego Hospi…

W niedzielę 10 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w kweście, zorganizowanej przez białostocką Fundację „Pomóż Im”, na potrzeby Domowego Hospicjum dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi.Nasi wolontariusze:...

18-05-2015

Więcej ...

Konkurs prac dotyczących konstrukcji geo…

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej i Centrum Popularyzacji Matematyki "Signum" ogłaszają konkurs prac dotyczących konstrukcji geometrycznych"Gotyckie Maswerki"Konkurs jest kierowany do WSZYSTKICH bez ograniczeń.Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa: informacjeSylwia Żylińska-Awruk

15-05-2015

Więcej ...
Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej – sukces naszych uczennic

Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej –…

Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe w Polsce Zarząd w Białymstoku było organizatorem XIII Edycji  Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej pt. ,,Przyroda w rosyjskiej poezji”. Konkurs odbył się w Białymstoku  na Wydziale Pedagogiki i...

14-05-2015

Więcej ...

Wydarzenia

Bądź na bieżąco

Z życia szkoły

Log in