Trójka pomaga

Trójka pomaga

Trójka pomaga (84)

"Trójka pomaga" - już pomaga...

5 zł i 5 zł i 5 zł i nazbierały się pieniądze, które trafiły na konto Fundacji JEDNO SERCE NIE DA RADY.  W ten sposób klasa 2B gim jako pierwsza zainaugurowała działalność Zespołu do działań charytatywnych "Trójka pomaga". Brawo! Zachęcamy innych uczniów  do współpracy.  Koordynator akcji jest p. Maryla Boćkowska.
Czytaj dalej...

Radość z czynienia dobrych uczynków...

Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły za wspieranie inicjatyw charytatywnych realizowanych w roku szkolnym 2019/2020. Pomaganie potrzebującym, to bardzo ważna wartość, która nadaje życiu głębszy sens.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - p. Maryla Boćkowska, p. Małgorzata Łupińska, p. Anna Siemienkowicz


Czytaj dalej...

O tym warto wiedzieć - SKLEP CHARYTATYWNY

Przedmioty użytku codziennego, książki, ubrania własnoręcznie wykonywane maskotki, to rzeczy, które można nabyć w sklepie charytatywnym „My dla innych” (ul. Antoniuk Fabryczny 34, Białystok).            
Sklep charytatywny to część Zakładu Aktywności Zawodowej (ZAZ) prowadzonego przez Stowarzyszenie „My dla innych”. Stowarzyszenie powstało w 2008 roku. Jego  celem  jest pomoc drugiemu człowiekowi. Stowarzyszenie jest min. laureatem ogólnopolskiej nagrody „Lodołamacz 2017”. 
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" prof. Maryla Boćkowska  

Czytaj dalej...

"Trójka pomaga" i składa życzenia

Od czterech lat uczniowie naszej szkoły mają okazję współpracować z FUNDACJĄ JEDNO SERCE NIE DA RADY. Z okazji urodzin życzymy, by psiaki i kociaki znalazły szczęśliwe domy. Wolontariuszom fundacji zaś, by mieli wciąż dużo siły i wiary, że warto pomagać.

Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"

prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

WOŚP

Pozdrawiamy wolontariuszy III LO 12 stycznia 2020 roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze podczas 28. Finału WOŚP. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

Bądźmy odpowiedzialni...

Statystyki są wstrząsające – co rok pod koniec grudnia i na początku roku do schronisk trafia zdecydowanie więcej zwierząt niż w pozostałych miesiącach. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup lub adopcję zwierzaka, przemyśl wszystkie plusy minusy tej decyzji – i pamiętaj, że nie może być ona niespodzianką.  Zwierzę to odpowiedzialność.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

ZAGŁOSUJESZ? Pomóż wygrać kącik zabaw dla dzieci w białostockim szpitalu

Do 13. grudnia głosy oddawać można na stronie https://serenadadladzieci.pl/zaglosuj/ Wyniki poznamy 16 grudnia – będą ogłoszone na stronie internetowej i na FB Serenady. Realizacja kącików przypadnie na początek 2020 roku. Warto włączyć się do akcji, dając dzieciom radość. Serenada dla dzieci, to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której firma tworzy i wyposaża kąciki zabaw dla dzieci w przychodniach zdrowia i szpitalach w całej Polsce. Na podstawie zgłoszeń z 1. etapu akcji, w głosowaniu znalazło się 20 placówek. Wśród nich znalazł się Białystok: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny in. L. Zamenhofa, ul. J. Waszyngtona 17.        
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy!

Akademia pomaga dzieciom w potrzebie, które mimo młodego wieku mają za sobą trudną historię. Jeśli chcesz poświęcić swój czas i nawiązać współpracę z Akademią dołącz do nas! Zgłoszenia przyjmuje uczennica klasy 2F Natalia Czarnowska, wolontariuszka AP i profesor Maryla Boćkowska. Zainteresowani otrzymają bliższe informacje w dniach 2.12 - 6.12 ( poniedziałek- piątek) na długiej przerwie w sali 129. Program Akademii skierowany jest do uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej. Biorąc udział w programie dziecko ma wsparcie jednego wolontariusza przez 1 rok szkolny, z którym spotyka się raz w tygodniu na godzinnych zajęciach.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in