Trójka pomaga

Trójka pomaga

Trójka pomaga (88)

Wolontariusze są wśród nas...

Wielu uczniów naszej szkoły angażuje się w działania charytatywne.Tym razem jest to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.:
 • zestawy endoskopów laryngologicznych
 • endoskopy giętkie  
 • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
 • egzoskopy  
 • lasery diodowe  
 • nawigacje optyczne otolaryngologiczne  
 • koblatory do operacji migdałków  
 • aparaty USG i RTG  
 • kardiomonitory
 • lampy czołowe
 • lampy operacyjne  
 • polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego  
 Te nowoczesne i bardzo specjalistyczne urządzenia w chwili obecnej są niezbędne w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej. Stanowią zazwyczaj podstawowe wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych. Praca bez możliwości korzystania z takich sprzętów może powodować wzrost ryzyka powikłań. Wydłużanie zabiegów bezpośrednio wpływa na proces leczenia i rekonwalescencji u małych pacjentów. - Tomasz Grochowski, Centrum Zdrowia Dziecka "
Pomaganie potrzebującym, rozbudza wrażliwość, wzbogaca duchowo i czyni świat piękniejszym
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska 
Czytaj dalej...

Prośba do psiolubów...

PRZECZYTAJ - POMYŚL - MOŻE UDA SIĘ POMÓC: "Zwracamy się do wszystkich psiolubów. Jak wiecie nadeszły duże mrozy i zaczyna nam brakować ubranek dla psów. Najbardziej potrzebne są ubranka na psy średniej wielkości (około 50-60 cm dł.).Może gdzieś w szafach zalega niepotrzebne już psie ubranko i może możecie podarować dla Schroniska w Białymstoku. Wiem, że nie jesteście obojętni na los psiaków. Kto nie ma niech udostępnia post. Pieski będą bardzo wdzięczne i my również. Bardzo dziękujemy ❤️"Wolontariat - Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. 
❤ Maryla Boćkowska - Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"❤
Czytaj dalej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Blisko 100 tys. osób angażuje się w Polsce w wolontariat. Pandemia nie zmniejszyła zaangażowania, a jedynie wskazała nowe pola aktywności, zwłaszcza chorym i seniorom. Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" wszystkim Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w działalność wolontariatu, składa życzenia siły ducha i radości, jaką daje pomoc potrzebującym wsparcia.
W 1985 roku Zgromadzenie Narodowe Orgnizacji Narodów Zjednoczonych ustanowiło 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. Z tej okazji odbywają się konferencje, pokazy i warsztaty dotyczące metod pozyskiwania ochotników i organizacji pracy, a także aspektów prawnych.  A my? A my - "zostawmy ten świat trochę lepszym, niż go zastaliśmy... "
Maryla Boćkowska przewodnicząca Zespołu do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
Czytaj dalej...

"Trójka pomaga" - już pomaga...

5 zł i 5 zł i 5 zł i nazbierały się pieniądze, które trafiły na konto Fundacji JEDNO SERCE NIE DA RADY.  W ten sposób klasa 2B gim jako pierwsza zainaugurowała działalność Zespołu do działań charytatywnych "Trójka pomaga". Brawo! Zachęcamy innych uczniów  do współpracy.  Koordynator akcji jest p. Maryla Boćkowska.
Czytaj dalej...

Radość z czynienia dobrych uczynków...

Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły za wspieranie inicjatyw charytatywnych realizowanych w roku szkolnym 2019/2020. Pomaganie potrzebującym, to bardzo ważna wartość, która nadaje życiu głębszy sens.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - p. Maryla Boćkowska, p. Małgorzata Łupińska, p. Anna Siemienkowicz


Czytaj dalej...

O tym warto wiedzieć - SKLEP CHARYTATYWNY

Przedmioty użytku codziennego, książki, ubrania własnoręcznie wykonywane maskotki, to rzeczy, które można nabyć w sklepie charytatywnym „My dla innych” (ul. Antoniuk Fabryczny 34, Białystok).            
Sklep charytatywny to część Zakładu Aktywności Zawodowej (ZAZ) prowadzonego przez Stowarzyszenie „My dla innych”. Stowarzyszenie powstało w 2008 roku. Jego  celem  jest pomoc drugiemu człowiekowi. Stowarzyszenie jest min. laureatem ogólnopolskiej nagrody „Lodołamacz 2017”. 
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" prof. Maryla Boćkowska  

Czytaj dalej...

"Trójka pomaga" i składa życzenia

Od czterech lat uczniowie naszej szkoły mają okazję współpracować z FUNDACJĄ JEDNO SERCE NIE DA RADY. Z okazji urodzin życzymy, by psiaki i kociaki znalazły szczęśliwe domy. Wolontariuszom fundacji zaś, by mieli wciąż dużo siły i wiary, że warto pomagać.

Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"

prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

WOŚP

Pozdrawiamy wolontariuszy III LO 12 stycznia 2020 roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze podczas 28. Finału WOŚP. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
prof. Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in