Złota szkoła   

 

Od 3 do 17 października możemy głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego 2023. W naszym liceum chcemy utworzyć strefę relaksu - CHILLOCK - gdzie będziemy mogli odpocząć, wyciszyć się, zrelaksować, ale przede wszystkim pobyć ze sobą w miłej i komfortowej scenerii.

DZIĘKUJEMY...Zebraliśmy 237 batoników i wafelków.  Słodkości zostały przekazane 23.09  białostockiej Jadłodzielni, z którą Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" współpracuje od kilku lat.
17 września 2022 roku obchodziliśmy 83 rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę, aby upamiętnić te wydarzenie zaprosiliśmy uczniów klasy 1f i 3e na kolejne już spotkanie ze świadkami historii.

16 września 2022 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym dniu pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału dotyczącego podpisywania umowy patronackiej na Politechnice Białostockiej w dn. 31.08.2022 r.

Link

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku !

Serdecznie zapraszam na Inaugurację Roku Szkolnego 2022/2023, która odbędzie się 1 września 2022r. o godzinie 9:00.

Dyrektor III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg na wynajem pomieszczeń użytkowych  z przeznaczeniem na sekretariat oraz sale dydaktyczne i  sale komputerowe.

Załączniki:

Ogłoszenie o przetargu

Regulamin

Wzór umowy najmu

Drodzy Absolwenci

Zapraszamy po odbiór Świadectw Dojrzałości 5 lipca 2022 w godz. 10 - 15.30

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

Dnia 10 czerwca 2022 r. w Poznaniu odbył się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Fizyka w ruchu organizowanego przez Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk.

 

Gdyby śmierci nie było, nikt z nas by już nie żył. Przemijamy jak wszystko, by w ten sposób przetrwać.
ks. Jan Twardowski

Pani Profesor Barbarze Kalinowskiej wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy Jadwigi Rufińskiej składają Koledzy, Koleżanki oraz cała społeczność III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku. 

Pani dyrektor Anna Kietlińska wzięła udział w uroczystych obchodach Światowego Dnia Krwiodawcy z udziałem ministra Waldemara Kraski, które odbyły się 14 czerwca 2022 r. w Auli Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

****** Aplikacja "czilo" ******


Android

 
iOS