Studniówka

Krystyna Ratasiewicz

Spacer z Korneliuszem

"Każdy ma swój płatek śniegu..." (Orhan Pamuk) Uczniowie klasy 2b gim. z wychowawczynią Marylą Boćkowską, zapraszają na spacer otulony białym puchem. Każda pora roku ma swój urok, każda jest inna, niesamowita i niepowtarzalna. Jednak zimą zamiast kolorowych kwiatów, to śnieg i mróz jest artystą. Popatrz - to zima.. a uchwycił ją w obiektywie Korneliusz Miecznik. Korneliuszu - gratulujemy. Dalej rozwijaj swoją fotograficzną pasję.  
Maryla Boćkowska - wychowawca klasy
Marta Iwanow - pedagog szkolny

Czytaj dalej...

Zaproszenie do udziału w konkursie "Moja pasja początkiem drogi do kariery - XII edycja"

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. H. Sienkiewicza w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie "Moja pasja początkiem drogi do kariery - XII edycja" 2020/2021 pod hasłem "Innowacyjność i kreatywność drogą do samodzielnego budowania kariery zawodowej".
Termin zgłaszania się do konkursu: 20 lutego 2021r. (p. Katarzyna Maciejuk, p. Krystyna Ratasiewicz)
Reguamin konkursu: Konkurs Moja pasja
kr

Czytaj dalej...

Wirtualny Dzień Otwarty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (10 lutego 2021 r.)

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na Wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 lutego 2021 w godzinach 9.00-15.00. 
Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego można będzie otrzymać wszystkie niezbędne informacje na temat podjęcia studiów na Wydziale Technologii Żywności, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Czytaj dalej...

Log in