Studniówka

Konsultacje dla Rodziców z Nauczycielami oraz Pedagogiem Szkolnym/Psychologiem

We czwartek 14.11.2019r.
W godz. 17.00 – 19.00 konsultacje dla Rodziców z Nauczycielami oraz Pedagogiem Szkolnym/Psychologiem.
Szanowni Rodzice, 
informujemy, że parking będzie dostępny przy Urzędzie Miejskim.

Przydział sal na konsultacje:
gabinet pedagoga szkolnego/psychologa (obok biblioteki) p. Bożena Bogojło, p. Ewa Bogusz - Durczak
sala 11 – wiedza o kulturze, plastyka (p. Krystyna Ratasiewicz) oraz rewalidacja (p. Marta Karpowicz)
sala 12 - chemia (p. Agnieszka Augustyniak, p. Marta Gierasimiuk, p. Justyna Ostrowska (wychowawca kl. II g))
sala 13 – fizyka (p. Tomasz Białkowski (wychowawca kl. I b P), p. Maciej Kołomyjski (wychowawca kl. III b))
sala 15 - język łaciński i kultura antyczna; język łaciński dla medyków (p. Magdalena Bartnicka – Łętowska (wychowawca kl. II a))
sala 16 - matematyka (wicedyrektor p. Ewa Zaniewska, p. Ketty Kołomyjska (wychowawca kl. I g P), p. Monika Magusiewicz, p. Beata Parciak (wychowawca kl. III g), p. Joanna Perkowska (wychowawca kl. II f), p. Małgorzata Schroeder (wychowawca kl. I d P), p. Anna Wicińska)
sala 128 - język angielski (p. Marta Cichosz, p. Katarzyna Dral (wychowawca kl. III a), p. Dariusz Kuźniewski (wychowawca kl. III f), p. Dorota Liżewska, p. Kinga Łowicka – Kwiatosz (wychowawca kl. I c P), p. Agata Naborczyk (wychowawca kl. I e P), p. Katarzyna Nocna (wychowawca kl. I g G), p. Krzysztof Opic, p. Iwona Waszczuk (wychowawca kl. I d G), p. Ewa Zakrzewska (wychowawca kl. I e G))
sala 129 - język polski (p. Maria Bartnicka, p. Maryla Boćkowska, p. Leszek Jawor (wychowawca kl. III d), p. Anna Murawska (wychowawca kl. II e), p. Natalia Poleszak – Fiedorczuk, p. Beata Żamojda (wychowawca kl. I a G))
sala 134 - język niemiecki (wicedyrektor p. Barbara Kalinowska, p. Aneta Klimiuk (wychowawca kl. II b), p. Justyna Madeja)
sala 135 - historia i WOS (p. Piotr Gryguć, p. Joanna Radziwońska (wychowawca kl. I a P), p. Marek Roszkowski, p. Dariusz Rykaczewski)
sala 139 - geografia (dyrektor p. Małgorzata Górniak, p. Joanna Kamocka (wychowawca kl. III c), p. Grzegorz Dąbrowski (wychowawca kl. II d))
sala 243 - język rosyjski (p. Anna Awier (wychowawca kl. II c))
sala 244 - język hiszpański (p. Anna Peralta, p. Agnieszka Sadowska)
sala 245 - język francuski oraz wychowanie do życia w rodzinie (p. Barbara Majewska(wychowawca kl. I f G))
sala 246 - wychowanie fizyczne (p. Adam Aronowicz, p. Urszula Jaworska, p. Krzysztof Modzelewski, p. Piotr Półtorak, p. Wioletta Właszczuk (zwolnienie lekarskie), p. Kamil Zakrzewski)
sala 247- religia katolicka i prawosławna (ks. Marek Kowalczuk, p. Beata Gołub, p. Helena Maksiewicz, p. Mirosław Martynowicz) oraz etyka (p. Jarosław Białobrzewski)
sala 249 - biologia (p. Grażyna Kudelska – Pasławska, p. Małgorzata Łupińska (wychowawca kl. III e), p. Anna Siemienkowicz (wychowawca kl. I f P),)
sala 250 –informatyka i robotyka (p. Jacek Cichosz (wychowawca kl. I c G), p. Grzegorz Nowik p. Sylwia Żylińska – Awruk (wychowawca kl. I b G))
sala 251 EDB i podstawy przedsiębiorczości (p. Justyna Krupicka, p. Małgorzata Kulikowska)

 

Log in