Studniówka

Studniówka 2017

21 stycznia 2017 r. w Dworku Tryumf odbyła się STUDNIÓWKA
„Bo coś w szaleństwie jest młodości,
wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu”
Leopold Staff

Ach, studniówka...Na samo wspomnienie każdemu z nas, tegorocznych maturzystów robi się ciepło w okolicach serca. Wszyscy pamiętamy poszukiwanie wymarzonych sukienek, garniturów idealnie czarnych lub tych w prążki czy dobieranie wysokości obcasów do wzrostu partnera i muchy do koloru kreacji towarzyszącej damy. I chyba musimy zgodnie przyznać: ów elegancki bal udał nam się świetnie. Nawet ślizgawka na zewnątrz nie była w stanie zniszczyć aury cudownego wieczoru.
Jednak wszystko ma swoje dobre i złe strony...Od tej pamiętnej chwili zaczęło się niemiłe odliczanie. Jeszcze tylko sto dni i czeka nas kolejny egzamin – MATURA 2017. Ale i tak wszyscy wiemy, że będzie co najmniej tak dobrze, jak na naszym balu trwającym do białego rana... Przecież te tajemnicze, czerwone elementy muszą zdziałać cuda...
Z podziękowaniem za wspaniałą zabawę: Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, Rodzicom
Maturzyści 2017 

Czytaj dalej...

„Niech żyje Bal….”

To pierwsze słowa, które usłyszeli goście tegorocznego Balu Studniówkowego III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku. Uroczystość odbyła się dnia 16 stycznia 2016 r. w Dworku „Tryumf”.
Na wstępie wszystkich przybyłych powitała uczennica klasy IIC, Anita Myśliwiec, fantastycznym wykonaniem piosenki Maryli Rodowicz.
Inauguracji Balu Studniówkowego dokonała Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Górniak.
Imprezę poprowadzili uczniowie: Kinga Truszkowska (IIIC) oraz Mateusz Bagilcz (IIIB).
Bal Studniówkowy nie mógłby się odbyć gdyby nie wysiłek i zaangażowanie rodziców. Nad przygotowaniem czuwał komitet organizacyjny w składzie: pani Magda Trybulska, pani Halina Żaworonek, pani Małgorzata Truskolaska, pan Tomasz Perzyna.
Do tanecznej parady zjawiskowego poloneza przygotowywała uczniów prof. Urszula Jaworska.
Wychowawcy klas trzecich zostali mile zaskoczeni otrzymanymi upominkami. Były to pięknie malowane karykatury, tworzone przez pryzmat spostrzeżeń wychowanków. Moment wręczenia upominków uświetnił występ Aleksandry Piktel uczennicy klasy IIIB.
„Ale to już było i nie wróci więcej…” – tak śpiewa Maryla Rodowicz, a nam zostały wspomnienia z cudownej studniówki.
Podczas Balu Studniówkowego na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Górniak, został przekazany symboliczny czek z darowizną dla hospicjum. Był to prezent od maturzystów naszego liceum. W zamian za nasz dobry gest, otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie za ofiarowaną pomoc.

Beata Parciak, Małgorzata Schroeder, Róża Trybulska 

Czytaj dalej...

Studniówka 2015

7 lutego 2015 r. w Dorze Czarneckiego odbyła się STUDNIÓWKA

„Bo coś w szaleństwie jest młodości,
wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu"
Leopold Staff

Od tej wspaniałej chwili zaczęło się odliczanie. Jeszcze tylko sto dni i czeka najważniejszy egzamin – MATURA 2015. Ale i tak wiadomo, że będzie co najmniej tak dobrze, jak na balu trwającym do białego rana... Przecież te tajemnicze, czerwone elementy muszą zdziałać cuda...
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in