Dzwonki

Krystyna Ratasiewicz

Jubileusz 70-lecia III LO - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Jubileuszu 70-lecia III LO - przygotowaną przez p. Katarzynę Maciejuk:
16 października 2019 r. - Msza Święta, Bazylika Katedralna pw. Wniebowzięcia NMP:


16 października 2019 r. - Molebień, Katedralna Cerkiew pw. św. Mikołaja Cudotwórcy:

17 października 2019 r. - Oficjalna Uroczystość Jubileuszowa, siedziba szkoły:

CDN
Krystyna Ratasiewicz

Czytaj dalej...

Pola Nadziei 2019

We wtorek (9 października 2019 r.) uczennice klasy III e –  Natalka Gawędzka i Marta Zaleska pod opieką p. Małgorzaty Łupińskiej posadziły przed budynkiem szkoły cebulki żonkili w ramach akcji Pola Nadziei prowadzonej przez Fundację „Pomóż Im”, która zajmuje się pomocą dla dzieci chorych na nowotwory oraz ich rodzin. Tegoroczna kampania odbywa się pod hasłem "Jesteśmy sobie potrzebni".
Kiedy wiosną żółte kwiaty zakwitną – są rozdawane w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum. Kampania ta ma uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę i cierpienie ludzi żyjących w najbliższej okolicy.
Małgorzata Łupińska
Czytaj dalej...

X Edycja Kampanii "Pola Nadziei" 2019/2020

8 października 2019 roku w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyła się inauguracja jubileuszowej – X edycji kampanii Pola Nadziei 2019/2020, organizowanej przez Fundację „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Wzięły w niej udział uczennice naszej szkoły z kl. 2e: Julia Kobać, Monika Pawełko, Aleksandra Sanik, Zuzanna Sawicka i p. Małgorzata Tomaszewska.
Podczas uroczystości dokonano podsumowania dotychczasowej działalności oraz został zaprezentowany program Kampanii, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem: "Jesteśmy sobie potrzebni". Jako przedstaawiciele naszej szkoły otrzymaliśmy także pakiet cebulkowy żonkili. To właśnie te kwiaty są symbolem całej akcji. Głównym koordynatorem kampanii w naszej szkole jest p. Małgorzata Łupińska. Więcej informacji o fundacji na stronie:https://pomozim.org.pl/
Małgorzata Tomaszewska

Czytaj dalej...

Log in