Pedagog i psycholog

Super User

Spotkanie autorskie z Anną Kamińską

19 października 2018 r. uczniowie kl. II a wraz z p. Katarzyną Maciejuk wzięli udział w spotkaniu autorskim z Anną Kamińską. Anna Kamińska jest Laureatką Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego, którą otrzymała za wydaną w 2017 roku książkę „Białowieża szeptem. Historie z Puszczy Białowieskiej”. Jest autorką książek: „Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych” oraz bestsellerowych biografii: Wandy Rutkiewicz „Wanda” i Simony Kossak „Simona”. Spotkanie odbyło się w ramach 9. edycji Podlaskich Spotkań z Pisarzami w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.
Czytaj dalej...

Wyjście pod pomnik bł. Ks.Jerzego Popiełuszki

Pani Helena Maksiewicz wraz z uczniami klas: 1f, 2e, 2g oraz 3e kolejno w dniach od 17 do 19 X 2018 organizowała wyjście pod pomnik bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Białymstoku. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie losy Tego Wielkiego Kapłana i Męczennika, który uczył nas, byśmy dążyli zawsze do poznania prawdy i w swoim życiu przezwyciężali wszelkie zło dobrem. Modlitwa oraz zapalenie zniczy były wyrazem pamięci i okazją do podziękowania Ks. Jerzemu za ofiarę z życia, które to życie w bestialski sposób zabrali Mu w 1984 r. funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa.
Czytaj dalej...

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2018 roku Międzyszkolny Chór Żeński przy III Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku uświetnił swoim występem uroczystość z okazji Miejskich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Białymstoku. Organizatorem wydarzenia był Prezydent Miasta Białegostoku.
Czytaj dalej...

Etap szkolny Wojewódzkiej Olimpiady HIV/AIDS

2 października odbył się etap szkolny Wojewódzkiej Olimpiady HIV/AIDS, w którym startowało 77 uczniów naszej szkoły. W wyniku dwukrotnej dogrywki wyłonionych zostało pięciu finalistów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym 30 października. Wśród finalistów znaleźli się:Maja Modzelewska z kl. I f, Julia Anchimowicz z kl. III f, Emilia Reducha z kl. I f, Mateusz Moczulski z kl. I e i Agnieszka Szczepańska z kl. III g.

koordynator Małgorzata Łupińska
Czytaj dalej...

Log in