Dzień Dziecka w Domu Dziecka!!!

Po raz kolejny odwiedziliśmy Maluchy!
3 czerwca 2016 r. uczniowie klasy II c, II h oraz tegoroczni absolwenci pod opieką p. Małgorzaty Schroeder, zorganizowali festyn dla wychowanków Domu Dziecka nr 2 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, z okazji ich święta.
Festyn, który odbył się na terenie Domu Dziecka przy ulicy 11 Listopada 6 w Białymstoku, rozpoczął się o godzinie 15.00 integracją młodzieży wraz z młodszymi dziećmi. W tym samym czasie rozpoczął się turniej piłki nożnej i siatkowej licealistów ze starszymi dziećmi. Mecz był bardzo pasjonujący i zakończył się wygraną wychowanków. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez młodzież, wielkim powodzeniem cieszyły się skoki na dmuchanym zamku i zjeżdżalni. Oblegane były też stanowiska, gdzie dzieci mogły pomalować twarze, paznokcie, zrobić tatuaże oraz wymarzone fryzury.  Przez cały czas trwania festynu funkcjonowała mini kafejka, gdzie można było spróbować pysznych ciast upieczonych przez naszych uczniów. Było bardzo wesoło i jak zawsze głośno. Dzieci były bardzo szczęśliwe, a my mogliśmy się cieszyć uśmiechami na ich twarzach.
Wszyscy potrzebują ciepła, akceptacji, a przede wszystkim bezwarunkowej miłości, dlatego starajmy się pomagać innym w miarę naszych możliwości.
Dziękuję młodzieży za takie ogromne zaangażowanie.
Małgorzata Schroeder