Trójka pomaga

Super User

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W dniu 26. 04. 2019 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Polski głos zabrała p. Małgorzata Górniak Dyrektor Szkoły, która serdecznie pożegnała Abiturientów, dziękując im za wspólnie przeżyty czas w murach III LO: (…) Coś się kiedyś zaczyna i coś się kończy. Taka jest kolej rzeczy i taki jest jej porządek. Fragment Waszej drogi życiowej związanej z tą Szkołą powoli, nieubłaganie dobiega końca. Kiedyś za kilka, kilkanaście lat, gdy spojrzycie wstecz, zapewne będziecie chcieli wychwycić każde, nawet najdrobniejsze wspomnienie i przywrócić je Waszej pamięci(…)

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali:

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole:

-Joanna Kossakowska z klasy III g -średnia ocen 5,53

- Kinga Boćkowska z klasy III a średnia ocen 5,40

- Katarzyna Panek z klasy III g średnia ocen 5,39

 

Uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyżej

Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Wiktoria Andruszkiewicz 4,78
  2. Julia Borowska 5,22
  3. Sylwia Buwaj 5,11
  4. Karol Czerwiec 4,83
  5. Martyna Godlewska 5,11
  6. Natalia Jakowiec 5,28
  7. Karolina Łapińska 4,89
  8. Sylwia Moczulska 5,06
  9. Maja Ostaszewska 4,88
  10. Gabriela Perkowska 4,76
  11. Zofia Sadowska 5,00
  12. Wiktoria Stankiewicz 5,26
  13. Weronika Śniecińska 5,35
  14. Kamila Wysocka 5,33
Z klasy III b listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Monika Gregorczuk 4,94
  2. Urszula Gudalewska 4,88
  3. Łukasz Janowicz 4,82
  4. Hanna Łozdowska 4,76
  5. Bartosz Roszko 4,78
  6. Karolina Rutkowska 5,06
  7. Patrycja Wasilewska 5,12
  8. Sylwia Wiśniewska 4,78
Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Anna Chojnowska 5,07
  2. Gabriela Gryciuk 4,88
  3. Piotr Miniuk 4,76
  4. Magdalena Ogrodnik 4,76
  5. Gabriela Perkowska 4,82
  6. Gabriela Skorupa 4,81
  7. Katarzyna Zalecka 4,81
Z klasy III d listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Karolina Adamczuk 4,94
  2. Monika Jurczenia 4,94
  3. Katarzyna Jabłońska 4,88
  4. Karolina Kananowicz 5,12
  5. Patryk Kosior 4,94
  6. Aleksandra Miczejko 4,88
  7. Jakub Milewski 5,18
  8. Angelika Ratkiewicz 4,81
  9. Weronika Stefaniuk 4,75
  10. Adrianna Sutkowska 4,88
  11. Adam Tokarski 5,12
  12. Joanna Trofimiuk 4,82
  13. Joanna Zubowska 5,06
Z klasy III e listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Natalia Brzozowska 5,00
  2. Aleksandra Kowalewska 4,78
  3. Alicja Makarec 4,78
  4. Julia Mieńko 4, 78
  5. Monika Miron 4,83
  6. Patrycja Piekarska 4,83
  7. Weronika Piotrowska 5,12
  8. Magdalena Sawicka 5,11
  9. Weronika Szatyłowicz 4,76
  10. Natalia Zalewska 4,94
Z klasy III f listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Julia Anchimowicz 5,31
  2. Martyna Filipkowska 5,06
  3. Karolina Grabowska 4,76
  4. Piotr Kondratowicz 4,82
  5. Katarzyna Kutyłowska 5,00
  6. Jakub Miłkowski 5,00
  7. Paulina Perkowska 4,76
  8. Magda Styś 4,76
  9. Daria Woroniecka 5,12
Z klasy III G listy gratulacyjne otrzymali:

  1. Aleksandra Mężyńska 4.76
  2. Sylwia Pisanko 4,78
  3. Natalia Strojna 5,0
  4. Julia Zagórska 4,78
  5. Sylwia Zarzecka 5,33
  6. Aleksandra Ziniewicz 4,76
Z klasy III h list gratulacyjny otrzymała:

Sylwia Mościcka 5,06

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymała

Anna Statkiewicz z kl. III d

 

Za sukcesy w olimpiadach oraz konkursach nagrody otrzymali:

  • Julia Borowska z kl. III a Laureatka XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Łukasz Janowicz z kl. III b Laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka
  • Piotr Miniuk z kl. III c Laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH - geografia
  • Weronika Śniecińska z kl. III a - I miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Piastowska”
  • Izabela Kochańska z kl. III e - II miejsce w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Za sukcesy w konkursach z robotyki nagrody otrzymali:

  • Drużyna żeńska z kl. III b: Paulina Konopko, Emilia Kulikowska, Patrycja Wasilewska, Karolina Zapisek oraz drużyna męska z kl. III b: Bartłomiej Łotko, Marek Nowik, Bartłomiej Staszyński
Nagrodę Dobrego Polaka im. Jana Żądło w 2019 roku otrzymała Justyna Paszkowska z kl. III a

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrody otrzymali

Mateusz Radecki z kl. III h Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w latach 2017 – 2018 oraz Karolina Rutkowska z kl. III b Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017 - 2018

Za reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym nagrody otrzymali:

         Gabriela Obidzińska i Paulina Perkowska z kl. III f oraz Tomasz Pieszko z kl. III b

Za zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły nagrody otrzymali:

Urszula Podgajecka z kl. III c za prowadzenie uroczystości szkolnych

Filip Czyżewski i Oskar Hejn z kl. III a za pracę przy oprawie multimedialnej uroczystości szkolnych

Za szczególne zaangażowanie w działalność Międzyszkolnego Chóru Żeńskiego przy III Liceum Ogólnokształcącym nagrody otrzymali:

Natalia Pawlaczyk z kl. III f i Weronika Piotrowska z kl. III e

Za zaangażowanie w działalność szkolnego teatru „Pod wiecznie Zielonym Jaworem” listy gratulacyjne otrzymali:

Julia Borowska, Sylwia Buwaj, Karol Czerwiec , Filip Czyżewski, Oskar Hejn, Natalia Jakowiec, Marcelina Kopeć, Natalia Mielech, Sylwia Moczulska, Maja Ostaszewska, Justyna Paszkowska, Magda Sadowska, Weronika Śniecińska, Zuzanna Wynimko, Kamila Wysocka z kl. III a

Piotr Miniuk, Kornel Olechno Paulina Paszko z kl. III C

Karolina Kananowicz, Patryk Kosior, Jakub Milewski, Adrianna Sutkowska z kl. III D

Piotr Kondratowicz z kl. III F

Za zaangażowanie w działalność teatru „Frankofile z Baczyńskiego” listy gratulacyjne otrzymali:

Karol Czerwiec, Oskar Hejn, Natalia Mielech z kl. III a

Krzysztof Kapliński III b

Patryk Kosior III d

Klaudia Łubko, Alicja Makarec, Julia Mieńko III e

Piotr Kondratowicz, Jakub Miłkowski, Natalia Rakowska, Dominika Rzepecka III f

Za zaangażowanie w szkolną działalność charytatywną dyplomy otrzymali:

Kinga Boćkowska, Kamila Wysocka z kl. III a

Paulina Konopko, Emilia Maria Kulikowska z kl. III b

Kamila Kozłowska, Kornel Olechno, Beata Sawicka, Katarzyna Sosnowska z kl. III c

Gabriela Żynel z kl. III d

Aleksandra Sołomianko z kl. III e

Aleksandra Dubiejko, Anna Maria Gołębiewska, Gabriela Obidzińska, Natalia Pawlaczyk z kl. III f


Za reprezentowanie szkoły w rowerowej jeździe na orientację statuetki otrzymały:

  1. Kinga Anikiej III g
  2. Magdalena Kozłowska III d
  3. Aleksandra Miczejko III d
Za reprezentowanie szkoły w biegach przełajowych statuetki otrzymali:

  1. Łukasz Chmielewski III c
  2. Patryk Kosior III d
  3. Jakub Milewski III d
Za reprezentowanie szkoły w różnych dyscyplinach sportowych statuetkę otrzymał:

Piotr Miniuk III c

Za reprezentowanie szkoły w łyżwiarstwie szybkim statuetki otrzymali:

  1. Daniel Czyżewski III h
  2. Mateusz Gawryluk III h

Za reprezentowanie szkoły w piłce ręcznej statuetki otrzymały:

  1. Luiza Czaczkowska IIIg
  2. Marcelina Kopeć IIIa
  1. Sylwia Moczulska IIIa
  2. Magda Sadowska IIIa
  3. Zuzanna Wynimko IIIa
  4. Kamila Wysocka IIIa
Za reprezentowanie szkoły w badmintonie statuetki otrzymali:

  1. Aleksandra Kuczyńska III g
  2. Bartłomiej Staszyński III b

Za reprezentowanie szkoły w futsalu statuetkę otrzymał:

Dominik Nowakowski III f

Za reprezentowanie szkoły w koszykówce statuetkę otrzymała:

Justyna Jankowska III d

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowali:

Magdalena Bartnicka – Łętowska – oprawa fotograficzna
Katarzynę Dral – prowadzenie
Magdalena Bartnicka - Łętowska, p. Katarzyna Dral, p. Marta Gierasimiuk p. Beata Gołub, p. Małgorzata Kulikowska, p. Kinga Łowicka - Kwiatosz, p. Mirosław Martynowicz, p. Barbara Majewska, p. Helena Maksiewicz, p. Sywia Żylińska– pomoc przy przygotowaniu i wręczaniu dyplomów i wyróżnień
Czytaj dalej...

Zakończenie roku szkolnego w klasach III

Drodzy Absolwenci

Dyrektor Szkoły informuje, że zakończenie roku szkolnego w klasach III połączone z wręczeniem świadectw ukończenia szkoły odbędzie się 26.04.2019 roku (piątek)o godz.9.00 w dużej sali gimnastycznej.

Przekazane zostaną również informacje dotyczące organizacji egzaminu maturalnego.

Małgorzata Górniak
Dyrektor Szkoły
Czytaj dalej...

Log in