Trójka pomaga

Głosujmy, bo przecież "Trójka pomaga"

Serenadowe kąciki zabaw – głosujemy!
Ruszyła kolejna edycja „Serenadowych kącików zabaw” dla dzieci. W   tegorocznej akcji wybrano 16 szpitali w 16 miastach w Polsce. Większość z nich to placówki specjalizujące się w leczeniu dzieci i młodzieży. Jest też kilka szpitali ogólnych, posiadających oddziały i poradnie dziecięce.
  • Można oddać jeden głos dziennie.
  • Głosowanie trwa do 23.01 2022 r.
Pięć placówek z największą liczbą głosów otrzyma w prezencie od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek „Serenadowy kącik zabaw” dla dzieci.
W skład miejsca zabaw wejdzie: wieża z manualnymi zabawami, które świetnie uczą koordynacji, sprawności manualnej, spostrzegawczości i cierpliwości; stolik z krzesełkami, regał pełny zabawek i książeczek oraz zestawy do kolorowania.
Zapraszamy do głosowania! link do głosowania
Uwaga! Konkurs dotyczy osób pełnoletnich
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - bliższych informacji udziela pani Maryla Boćkowska