Trójka pomaga

Gotowi do działania - „(LEK)TURY DLA DUSZY”

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w świątecznej zbiórce książek w ramach akcji „(LEK)TURY DLA DUSZY” zorganizowanej przez Białostockie Centrum Onkologii i Stowarzyszenie do Walki z Rakiem.
Już 03.12.2018 delegacje uczniów z klas 2b i 2c pod opieką wicedyrektor Barbary Kalinowskiej i pani Małgorzaty Tomaszewskiej dostarczyli ponad 100 książek. Spotkali się także z dyrektorem Białostockiego Centrum Onkologii Magdaleną Joanną Borkowską oraz rzecznikiem prasowym Moniką Mróz. Mieli przyjemność porozmawiać z panią Anną Saniukiewicz i panią Eweliną Szarkowską, które pełnią funkcję psychologa w szpitalu. Uroczysty moment przekazania książek nagrała TVP Białystok i inne białostockie media.  
Nowe szafki na książki, ufundowane przez Stowarzyszenie do Walki z Rakiem, pojawią się m.in. w poradniach BCO, Zakładzie Radioterapii, Zakładzie Medycyny Nuklearnej, Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Wszystko po to, by umilić Pacjentom oczekiwanie na wizytę/badanie.
Wszystkim uczniom i nauczycielom biorącym udział a akcji serdecznie dziękujemy, a zwłaszcza młodzieży z klasy 2b, 2c, 2f oraz pani Katarzynie Maciejuk, pani Małgorzacie Łupińskiej i panu Dariuszowi Kuźniewskiemu.
Zespół do działań charytatywnych „Trójka pomaga”
koordynator Maryla Boćkowska
Zapraszamy na fotorelację przygotowaną przez panią Małgorzatę Tomaszewską i uczennicę Zuzannę Iżbicką:

Log in