Trójka pomaga

Szanowni Państwo absolwenci III LO laureaci Nagrody Dobrego Polaka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II
Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku serdecznie zapraszają dotychczasowych Laureatów nagrody na uroczystość z okazji jubileuszowej XX edycji Nagrody Dobrego Polaka im. Jana Żądło, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w budynku szkoły. Uprzejmie prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Łupińską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (sekretariat - 857416033) w celu potwierdzenia przybycia. Czekamy również na krótką notkę biograficzną wraz z aktualnym zdjęciem, przesłaną drogą elektroniczną na wyżej podany adres (do 20 marca 2018 r.), która pozwoli zaprezentować Pani/Pana dalsze losy po ukończeniu edukacji w naszym liceum.
Małgorzata Łupińska
Nagroda Dobrego Polaka im. Jana Żądło 2017 pdf icon