Trójka pomaga

Psiaki też mają swoje marzenia...

Zwłaszcza w okresie zimowym, chciałoby się zaśpiewać słowa piosenki Jana Kaczmarka "Do serca przytul psa". Dlaczego? Ciepła buda, to marzenie podopiecznych Fundacji Dla Zwierząt Jedno Serce Nie da Rady. Każdy psiak, będący pod opieką wolontariuszy fundacji marzy o kocu, którym się otuli, by poczuć ciepło i bezpieczeństwo. Fundacja opiekuje się potrzebującymi zwierzętami. Bardzo często suki i szczeniaki, wyrzucane są w workach do lasu. Wolontariusze starają się poprawić warunki ich bytowania.
Uczniowie naszej szkoły także zareagowali na potrzeby zwierząt. Zakupione zostały koce. Inicjatywę przejęły klasy:1b (koordynatorzy akcji: Adrianna Dylewicz, Joanna Kuczyńska i Kinga Dobek) oraz 2e (koordynatorzy akcji: Izabela Okuła i Julita Gołaszewska).
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"
prof. Maryla Boćkowska
Więcej w tej kategorii: « Gala Wolontariatu 2017 Życzenia 2017 »