Osiągnięcia

Dwa projekty z III LO nagrodzone - otrzymały dofinansowanie Kapituły Programu Odkrywcy Diamentów

Kapituła Programu Odkrywcy Diamentów, na spotkaniu w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej w dniu 25 września 2015 rozpatrzyła wnioski o stypendia i dofinansowania zespołów uczniowskich na tworzenie konstrukcji i starty w konkursach.
Gratulujemy dwóm zespołom z III LO w składach: Piotr Wasilewski, Tomasz Kosz, Rafał Szyszko, Paweł Karny, Paweł Żendzian, Magdalena Tatarczuk, Agnieszka Pruszyńska, Maciej Klimowicz oraz Jan Kowalczuk, Dawid Chrzęst, Adam Skibicki, Michał Rutkowski, Paweł Halicki, Szymon Roszko, Jakub Litwinowicz, których projekty otrzymały dofinansowanie.
W dniu 6 października 2015 uczniowie odebrali z rąk Rektora Politechniki Białostockiej prof. dr hab. inż. Lecha Dzienisa potwierdzenia dofinansowania. W województwie dofinansowano tylko trzy projekty.
G. Nowik