Najlepsi są wśród nas

Miło nam poinformować, że nasi absolwenci 2015r.: Michał Goworko, Marta Pasławska i Kacper Rzeńca zostali finalistami projektu "Matura na 100%" organizowanego przez Fundację Zawsze Warto - pod honorowym patronatem pani premier Ewy Kopacz. Do tegorocznej matury przystąpiło około 300 000 abiturientów. Michał, Marta i Kacper znaleźli się w elitarnej grupie 114 osób, które uzyskały najlepsze wyniki maturalne w całym kraju: 21 Wspaniałych!
Michał Goworko - student Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych - Kierunek Informatyka
Marta Pasławska - studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na Wydziale Lekarskim - Kierunek Lekarski
Kacper Rzeńca - student Politechniki Warszawskiej - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa - Kierunek Energetyka
Serdecznie gratulujemy,