Spotkanie w Parku Naukowo-Technicznym

Dnia 14 września w Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się konferencja z udziałem Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej, dyrektorów szkół zawodowych i technicznych oraz pracodawców województwa podlaskiego. Pani dyrektor Małgorzata Górniak została zaproszona jako gość specjalny konferencji. Wraz z Panią Dyrektor w spotkaniu wzięli udział również uczniowie i absolwenci naszej szkoły, którzy otrzymali szansę prezentacji swoich międzynarodowych sukcesów. Była to jedyna placówka oświatowa z regionu, która mogła pochwalić się takimi osiągnięciami. Występ Adama Bajguza, jednego z laureatów Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych oraz mistrzowskiej drużyny "wiedeńskiej" z RobotChallenge - spotkały się z dużym zainteresowaniem. Uczniowie na pożegnanie otrzymali od Pani Minister drobne upominki.
Aneta Klimiuk, Małgorzata Schroeder

fot. Katarzyna Maciejuk