Osiągnięcia

Finał eliminacji do licealiady w piłce siatkowej

W dniu 22 stycznia 2015 r. rozegraliśmy finał eliminacji do licealiady w piłce siatkowej chłopców. Nadspodziewanie dobrze spisała się nasza drużyna pokonując przeciwników dwukrotnie do zera. Naszymi rywalami były reprezentacje szkół z Zambrowa i Bielska Podlaskiego. Mimo dużego osłabienia jakim był brak naszego podstawowego rozgrywającego Jędrzeja Bani udało nam się rozegrać dwa bardzo emocjonujące mecze. Na szczęście jego godnym zastępcą okazał się Piotr Sarosiek, który poprowadził grę naszej drużyny wystawiając niesamowite piłki naszym atakującym: Tomaszowi Koszowi, Łukaszowi Sośnie, Szymonowi Stalewskiemu i innym...
Na pozycji atakującego do gry dobrze wprowadził się Łukasz Świetliński, a jak zwykle na swoim wysokim poziomie zagrał libero Paweł Halicki. W dobrej atmosferze i przy gorącym dopingu buduję się nowa siła w szkolnej siatkówce. Biorąc pod uwagę fakt, że nasi wszyscy reprezentanci są pierwszo i drugoklasistami w przyszłym sezonie będziemy rywalizować w rozgrywkach szkolnych z szansami na jeszcze większe sukcesy sportowe. Niestety nie udał się wyjazd naszych dziewcząt do Sejn. Rozegraliśmy mecze z faworytami naszych rozgrywek i mimo niezłej gry okazało się, że jeszcze trochę nam brakuje do najlepszych. Przeciwniczki, pamiętając siłę naszej reprezentacji z poprzednich sezonów, podeszły do gry skoncentrowane i od początku uzyskiwały przewagę dominując w ataku, zagrywce i organizacji gry. Nam zabrakło siły w ataku i wiary w zwycięstwo. O utrzymanie się w pierwszej lidze szkół ponadgimnazjalnych będziemy walczyć w ostatnim turnieju rozgrywanym w Łapach pod koniec lutego, gdzie spotkamy się z drużynami Łomży i Ciechanowca. Są to drużyny w naszym zasięgu. Mamy nadzieję, że na koniec rozgrywek po zwycięstwach nastrój zespołu się poprawi, a w przyszłym sezonie będziemy rywalizować w górnej części tabeli bo tam jest nasze miejsce, czego sobie, dziewczętom i naszym sympatykom życzę,

Trener A.Aronowicz

Log in