Osiągnięcia

Łyżwiarstwo szybkie - dobry start naszych reprezentantów

23.03.2017 na Lodowisku w Białymstoku odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim. Reprezentanci naszej szkoły spisali się bardzo dobrze. Po pierwszej jeździe - 500m (4 krążenia), nasza szkoła zajęła 5 miejsce. W finale - 1000m (8 okrążeń), do którego awansowało tylko 6 szkół, nasi reprezentanci pojechali jeszcze lepiej i końcowy wynik dał nam - 4 miejsce. W rywalizacji uczestniczyło 14 szkół, do podium zabrakło nie wiele, ale to pokazuje, że od paru lat jesteśmy w czołówce łyżwiarstwa szybkiego wśród szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych
Drużyna III LO Białystok:
Jakub Bagilcz 3f
Mateusz Gawryluk 1h
Mateusz Wiszowaty 3a
Jakub Królik 2b

Opiekun: Piotr Półtorak

Log in