Nagroda Dobrego Polaka

Dni Otwarte Online Politechniki Białostockiej - zaproszenie

Szanowni Państwo,
z myślą o kandydatach na studia, w dniach 27-29 maja organizujemy Dni Otwarte Online Politechniki Białostockiej.
Nowa - wirtualna - formuła wydarzenia została wymuszona przez sytuację epidemiczną. Dokładamy jednak starań, aby nasze prezentacje online były równie atrakcyjne, co bezpośrednie wizyty na naszych wydziałach.
Przewodnikiem po Dniach Otwartych Online Politechniki Białostockiej jest strona www.pb.edu.pl/dni do której odwiedzenia serdecznie zachęcamy uczniów, nauczycieli i doradców zawodowych z Państwa Szkoły.
Spotkania online odbędą się na platformie Clikmeeting.
Każdego dnia startujemy o 12:00.
Harmonogram Dni Otwartych:
  • 27 maja (środa) Wydział Architektury oraz Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku
  • 28 maja (czwartek) Wydział Elektryczny oraz Wydział Mechaniczny
  • 29 maja (piątek) Wydział Informatyki oraz Wydział Inżynierii Zarządzania
  • 1 czerwca (poniedziałek) finał online konkursu Niesamowita Maszyna
Podczas spotkań online kandydaci spotkają pracowników, studentów i specjalistów Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji Politechniki Białostockiej.
Dowiedzą się jakie kierunki na Politechnice Białostockiej mogą wybrać, jakie są zasady rekrutacji na studia oraz jak studiuje się na uczelni technicznej.
Będą mogli zadawać własne pytania na czacie, a my będziemy starali się na nie na bieżąco odpowiadać.
Zachęcamy do udziału w Dniach Otwartych Online Politechniki Białostockiej