ZAJĘCIA DODATKOWE w III LO w roku szkolnym 2019/2020

KOŁA OLIMPIJSKIE
Biologia (przygotowanie do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej) – Małgorzata Łupińska (środa, 7.30 - 8.15, s. 249)
Historia sztuki – Krystyna Ratasiewicz (poniedziałek, piątek, 8.15-9.00, czytelnia)
Olimpiada Przedsiębiorczości, Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – Małgorzata Kulikowska (środa, 15.15 – 16.00, s. 371)

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY
BIOLOGIA
Rozwiązywanie zadań maturalnych z biologii, przygotowanie do matury, kl. III f - Grażyna Kudelska-Pasławska (wtorek, 14.30 - 15.15, s.246)
Rozwiązywanie zadań maturalnych klasa II e - Małgorzata Łupińska (wtorek, 7.30 - 8.15, s.249)
Rozwiązywanie zadań maturalnych dla uczniów klasy III e - Małgorzata Łupińska (wtorek, 15.20 - 16.05, s.249)
Zajęcia przygotowujące do matury kl. II g – Anna Siemienkowicz (wtorek, 8 15 - 9 55, s. 249)
Zajęcia przygotowujące do matury kl. III g – Anna Siemienkowicz (co dwa tygodnie w sobotę, 9.00 – 13.00, s. 249)
CHEMIA
Zajęcia przygotowujące do matury dla klas I - Agnieszka Augustyniak (piątek 8.15-9.00, s. 129)
Fakultety klasa 3F – Marta Gierasimiuk (poniedziałek, 14.30-15.15, s. 367)
FIZYKA
Zajęcia przygotowujące do matury dla klasy III b – Maciej Kołomyjski (soboty co dwa lub trzy tygodnie, 8.30 - 11.30, s. 366)
GEOGRAFIA
Fakultety dla maturzystów – Grzegorz Dąbrowski (jedna sobota w miesiącu, 9.00-12.00, s. 371)
Powtórzenie do matury – Joanna Kamocka (środa, 8.15-9.55)
HISTORIA
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla uczniów klasy III a – Joanna Radziwońska (piątek, 12.00-12.45)
JĘZYK ANGIELSKI
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym dla klasy III a - Katarzyna Dral (środa, 8.15 - 9.00)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla klasy III d – Agata Naborczyk (czwartek, 12.00 - 12.45, czytelnia)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla klasy III e – Katarzyna Nocna (czwartek, 12.00 - 12.45, s.19)
JĘZYK NIEMIECKI
Zajęcia przygotowujące do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym - Justyna Madeja (czwartek, 12.00-13.30, czytelnia)
JĘZYK POLSKI
Konsultacje indywidualne - ćwiczenia przygotowujące do matury z języka polskiego – Maryla Boćkowska (czwartek 16.55 - 17.40, s. 129)
Zajęcia fakultatywne z języka polskiego przygotowujące do matury PP – Beata Żamojda (kl. III c: środa, 15.20 - 16.05; klasa III e : piątek 15.20 - 16.05)
Zajęcia z języka polskiego przygotowujące do matury PR – Beata Żamojda (czwartek - raz w miesiącu, 12.50-13.35)
JĘZYK ROSYJSKI
Zajęcia przygotowujące do matury PP z języka rosyjskiego – Anna Awier (poniedziałek, 15.15 -16.00, s.367)
MATEMATYKA
Zajęcia przygotowujące do matury dla kasy III f - Monika Magusiewicz (środa, 15:20-16:05)
Fakultety maturalne kl. III g – Beata Parciak (poniedziałek 12:50 - 13:35, s. 16)
Fakultety maturalne kl. III d, III g – Beata Parciak (wtorek, 8:15 - 9:00, s. 16)
Konsultacje z matematyki kl. II c – Anna Wicińska (poniedziałek, 8.15 -9.00)
Fakultety maturalne kl. III b – Ewa Zaniewska (środa, 12.00 – 12.45, s. 19)

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
CHEMIA
Zajęcia dodatkowe z chemii dla klas I po SP – Marta Gierasimiuk (wtorek, 15.20-16.05, s. 367)
GEOGRAFIA
Zajęcia uzupełniające wiedzę kl. I i II -– Joanna Kamocka (środa, 14.30 - 15.15)
JĘZYK ANGIELSKI
Zajęcia dla uczniów klasy I gG – Katarzyna Nocna (środa, 11.00 - 11.45)
JĘZYK POLSKI
Zajęcia dodatkowe z uczniem kl. II e – Maria Bartnicka (czwartek, 8:15 - 9:00, s.15)
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla ucz. kl. I – Beata Żamojda (czwartek, 15:15 – 16.05, s.14)
MATEMATYKA
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy Ig_p i Ig_g oraz II d - Ketty Kołomyjska (środa, 8:00-8:45)
Dodatkowe zajęcia z matematyki dla kasy II a – Monika Magusiewicz (środa, 14:30 - 15:15)
Zajęcia dodatkowe kl. II b – Beata Parciak (wtorek, 13:40 - 14:25, s.16)
Zajęcia dodatkowe kl. I bP – Beata Parciak (środa, 8:15 - 9:00, s.16)

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
Artystyczna „Trójka” (zainteresowania plastyczne, fotograficzne, muzyczne, literackie, recytatorskie, filmowe) – Katarzyna Maciejuk, Krystyna Ratasiewicz, Małgorzata Tomaszewska - konsultacje indywidualne, czytelnia)
Teatr „Pod Wiecznie Zielonym Jaworem” – Leszek Jawor, Beata Żamojda (środa, 15.15-17.00, s. 128)
Teatr francuski „Grande Aventure” – Barbara Majewska (poniedziałek, 15.20 – 16.05, czytelnia)
Koło robotyki (klasy I i II) - Grzegorz Nowik (wtorek, 15.15-16.15)

SPORT
Piłka siatkowa – Adam Aronowicz (wtorek, 16.15-18.15; czwartek, 17.00-19.00)
Piłka nożna – chłopcy – Piotr Półtorak (poniedziałek, 16.10-17.10; środa,16.10-17.10)

INNOWACJA
Wstęp do zawodów przyszłości. Kształtowanie kompetencji interdyscyplinarnych w szkole ponadpodstawowej. Kurs języka angielskiego technicznego – Marta Cichosz
Innowacja polega na wprowadzeniu do procesu nauczania języka angielskiego treści dotyczących dziedzin technicznych (głównie IT) poprzez zastosowanie technik okołoprogramistycznych oraz metody eduScrum i PBL (problem-based learning). Kurs prowadzony w ramach tego przedsięwzięcia ma na celu nie tylko wyposażenie młodzieży w twarde kompetencje związane ze znajomością języka angielskiego technicznego ale również w kompetencje społeczne niezbędne w funkcjonowaniu w multidyscyplinarnym, anglojęzycznym środowisku pracy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1 godz lekcyjnej. Bierze w nich udział ok. 14 uczniów klas pierwszych.

Log in