Kolejna wygrana reprezentacji szczpiornistek naszej szkoły!

Kolejny turniej w ramach Licealiady Piłki Ręcznej rozegrała reprezentacja szczpiornistek naszej szkoły. W pierwszym meczu dziewczęta po wyrównanym boju wygrały z ZSBG Białystok 10:9, dzięki czemu mają już 3 zwycięstwa w lidze. W drugim meczu nasze szczypiornistki przegrały 10:20 z bardzo mocną drużyną z IV LO w Białymstoku. Do końca ligi został do rozegrania ostatni turniej, w którym nasze dziewczęta powalczą z VIII i VI LO w Białymstoku.
Życzymy sukcesów.

Skład drużyny:
Tur Magdalena 3 B
Woronowicz Izabela 2 A
Żukowska Aleksandra 2 E
Bajkowska Katarzyna 2 F
Mackiewicz Gabriela 2 E
Oliwia Sulima 1Ap
Trembowska Kamila 1Cg
Pochodin Magdalena 1 Dg
Dąbrowska Julia 1Ep
Aleksiejuk Zofia 1Ep
Kisielewska Katarzyna 1Fp
Kraszewska Gabriela 1Fp
Fiedosiuk Aleksandra 1Fp
Kuźmicka Kamila 1GG

opiekun: Kamil Zakrzewski

Log in