Udział w debacie „100 pytań do…” w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

Pod koniec lutego, podobnie jak w latach ubiegłych, w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku odbywają się debaty „100 PYTAŃ DO…?”, na które zapraszane są czołowe licea białostockie.
W piątkowej debacie 22 lutego 2019 r. udział wzięli wytypowani uczniowie III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku, przygotowani przez p. Małgorzatę Tomaszewską. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Karbowska kl. 2 e, Karolina Karwowska kl. 2 e, Mateusz Radecki kl. 3 h, Radosław Sienkiewicz kl. 1 b i p. Małgorzata Tomaszewska. W trakcie spotkania uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej oraz uczniowie kończący gimnazjum uzyskali odpowiedź na wiele nurtujących ich pytań związanych z rekrutacją oraz nauką w naszej szkole. Spotkanie zakończyło się Niespodzianką –mini quizem wiedzy o III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku, co wywołało wielki aplauz wśród zebranych.
Tekst i zdjęcia Małgorzata Tomaszewska

Log in