Cóż to była za noc... Bal Studniówkowy 2019 III LO

W dniu 20.01.2019 r. społeczność III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku wspólnie uczestniczyła w jednym z najważniejszych wydarzeń roku szkolnego 2018/2019 – Balu Studniówkowym. Przyjęcie odbyło się w Dworze Czarneckiego w Porosłach. W uroczystości wzięli udział Uczniowie klas trzecich III LO wraz z Dyrekcją, Wychowawcami, Nauczycielami i Rodzicami.
O godzinie 19:00 rozpoczęła się część artystyczna. Prowadzący Bal, Anna Fiłonowicz kl.3g oraz Paweł Kuczyński kl.3h, zaprosili na występ Weroniki Śniecińskiej z kl.3a, która zaprezentowała My Way Franka Sinatry. Weronika po raz kolejny zachwyciła wszystkich swoimi niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi.
Następnie odbyły się uroczyste przemówienia. Na początku głos zabrała p. Dyrektor Małgorzata Górniak, następnie przedstawicielka Komitetu Studniówkowego, p. Anna Leśniewska oraz przedstawiciele Uczniów klas trzecich: Martyna Zejer i Patryk Kosior z kl.3d
Kolejnym punktem programu był Polonez w wykonaniu Uczniów klas trzecich, którzy przygotowywali się do tego występu przez parę miesięcy, pod czujnym okiem p.Urszuli Jaworskiej. Uczniowie klas trzecich zatańczyli elegancko, z wdziękiem i uśmiechem. Do ponownego odtańczenia polskiego tańca narodowego, młodzież zaprosiła Dyrekcję, Wychowawców oraz Nauczycieli. Ta piękna tradycja i ten polonez pozostanie na długo w naszej pamięci.
Po uroczystym otwarciu, przyszedł czas na rozpoczęcie zabawy. Bal Studniówkowy okazał się wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem. Adam Jurkowski, DJ prowadzący uroczystość, od początku wprowadził niesamowitą atmosferę. Wieczór okazał się przeżyciem pełnym wrażeń na parkiecie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, pełnemu profesjonalizmowi oraz niekończącej się energii prowadzącego, młodzież i zaproszeni goście bawili się wyśmienicie.
Wszyscy wspólnie potwierdzają, że Bal Studniówkowy 2019 III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Balu.
Koordynator Balu Studniówkowego: p. Agata Naborczyk, p. Krystyna Ratasiewicz

Log in