Wycieczka do Warszawy – udział w nagraniach programu Koło Fortuny

W dniu 25.10.2018r. odbyła się jednodniowa wycieczka szkolna do Warszawy. Celem wycieczki było wzięcie udziału w nagraniach programu Koło Fortuny, nadawanego w TVP2. W wyjeździe wzięło udział 52 uczniów III LO z klas 3a, 3c oraz 3f. Wycieczka miała charakter kulturowy, wychowawczy oraz turystyczny, a dzięki niej mieliśmy możliwość poznania specyfiki tworzenia nagrań teleturniejów telewizyjnych.

Nagrania kręcone były w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie. Po przyjeździe na miejsce zostaliśmy przywitani przez pracownika Agencji Aktorskiej Sceneria, od której otrzymaliśmy zaproszenie od wzięcia udziału w nagraniach. Po krótkim wprowadzeniu i wytłumaczeniu zasad nagrywania programu zostaliśmy zaproszeni do studia nagraniowego. Nagrania trwały cały dzień, a podczas przerw pomiędzy nimi mieliśmy możliwość odpoczynku, skosztowania posiłku regeneracyjnego oraz doładowania energii dzięki kawie/herbacie.

Udział w nagraniach był niesamowitym przeżyciem. Mieliśmy wspaniałą możliwość zobaczenia na żywo prowadzących programu – Rafała Brzozowskiego oraz Izabelli Krzan. Zespół grający muzykę na żywo, kolorowe światła, efekty specjalne oraz występy muzyczne prowadzącego – to wszystko wpływało na nasze pozytywne nastawienie i dobry nastrój. Pracownicy studia byli niezwykle uprzejmi i pomocni oraz emanowała z nich pozytywna energia, a dodatkowo wykazywali się niemałą spontanicznością i kreatywnością. Pomimo zmęczenia całym dniem, podczas powrotu do Białegostoku wciąż czuliśmy niesamowitą energię tego miejsca.

Udział w nagraniach było niesamowitym doświadczeniem, które uczniowie z pewnością zapamiętają na długie lata.

Opiekunowie wycieczki: Agata Naborczyk, Joanna Radziwońska, Iwona Waszczuk

Log in