Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do startowania w wyborach na nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego III LO. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, sumienną i zorganizowaną oraz masz głowę pełną pomysłów – te stanowisko jest wprost stworzone dla Ciebie. Jeżeli chciałbyś umilić atmosferę w naszej szkole, organizować akcje okolicznościowe oraz godnie reprezentować szkołę poza jej murami – nie wahaj się, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wybory zaplanowane są na wtorek, 13.11.2018r. Dzień wyborów poprzedzają następujące dni:

Od poniedziałku do środy (29.10.2018r. – 31.10.2018r.) każdy z kandydatów ma za zadanie zebrać 50 podpisów uczniów naszej szkoły, popierających kandydaturę, oraz otrzymać od wychowawcy klasy pozytywną opinię na swój temat. Poniedziałek, wtorek i środa (05-07.11.2018r.) są dniami kampani wyborczej, podczas których kandydaci na stanowisko Przewodniczącego SU przekonują uczniów i nauczycieli naszej szkoły do swojej kandydatury (rozwieszanie plakatów/balonów, zachęcanie do głosowania na swoją kandydaturę, itp.) W czwartek (08.11.2018r.) na 5 godzinie lekcyjnej (12.05 – 12.50) na małej sali gimnastycznej odbędzie się debata z kandydatami na Przewodniczącego SU – przedstawienie kandydatów, ich planów, itp. We wtorek (13.11.2018r.) odbędą się wybory, podczas których każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły będą mogli oddać głos na swojego kandydata.

Zapraszamy do przekazywania informacji w swoich klasach oraz zgłaszanie się osób chętnych do Mateusza Radeckiego, kl.3h lub p.Agaty Naborczyk i p.Magdaleny Bartnickiej-Łętowskiej.

Życzymy powodzenia!

Opiekunowie SU: p.Agata Naborczyk i p.Magdalena Bartnicka-Łętowska

Log in