Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich 2017/2018

27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniow klas trzecich.
Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Górniak podsumowała osiągnięcia absolwentów w ciągu trzyletniego okres nauki w liceum. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli prezentację podsumowującą naukę. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły na ręce klas drugich.
Pani Dyrektor Małgorzata Górniak podziękowała rodzicom, którzy w szczególny sposób poświęcili się pracy na rzecz naszej szkoły. Pamiątkowymi grawertonami zostały uhonorowane -pani Magdalena Łukjaniuk – przewodnicząca Rady Rodziców i pani Małgorzata Sokolewicz
W imieniu Rady Rodziców wystąpiła pani Magdalena Łukjaniuk, a w imieniu wychowawców klas III pani profesor Magdalena Bartnicka -Łętowska
Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom oraz nagrody uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole.
Najwyższą średnią w szkole uzyskała uczennica klasy III a Natalia Wnorowska -średnia ocen 5,53. Nagrody odebrali rodzice państwo Anna i Adam Wnorowscy z córką
Anna Pachciarek z klasy III a uzyskała średnią ocen 5,44. Nagrody odebrali rodzice państwo Grażyna i Adam Pachciarek z córka
Michał Świda z klasy III f uzyskał średnią ocen 5,39. Nagrody odebrali rodzice państwo Sylwia i Oskar Świda z synem
Następnie zaproszono rodziców oraz uczniów, którzy uzyskali średnią ocen 5 i wyżej
Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Agnieszka i Dariusz Dorosz z córką Kingą –średnia 5,06
-państwo Grażyna i Wiktor Kabać z córką Julią –średnia 5,0
Z klasy III b listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Zuzanna i Marcin Dominów z synem Michałem –średnia 5,22
-państwo Elwira Sokół- Drągowska i Stanisław Drągowski z córką Katarzyną –średnia 5,22
-państwo Anna i Jarosław Komar z córką Natalią –średnia 5,12
-państwo Ewa i Bartłomiej Królik z synem Jakubem –średnia 5,24
Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Halina i Bazyli Andrzejuk z córką Moniką –średnia 5,17
- państwo Anna i Waldemar Duda z córką Katarzyną –średnia 5,0
- państwo Marzanna i Wojciech Perkowscy z córką Julią –średnia 5,0
Z klasy IIIe listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Wioletta i Jarosław Kiszkiel z córką Karoliną –średnia 5,0
- państwo Irena i Witalis Romaniuk z córką Anną –średnia 5,06
-państwo Barbara i Jerzy Stefanowscy z córką Karoliną –średnia 5,22
-państwo Wioletta i Tomasz Zawadzcy z córką Dominiką –średnia 5,0
Z klasy III f listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Iwona i Robert Ciborowscy z córką Patrycją –średnia 5,17
- państwo Anna i Marek Kietlińscy   z córką Zuzanną –średnia 5,0
Z klasy III G listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Katarzyna i Tomasz Bińczak z córką Agatą –średnia 5,11
-państwo Bożena i Jacek Koszyccy z córką Karoliną – średnia 5,05
Z klasy III I listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Joanna i Marcin Januszewscy z córką Pauliną –średnia 5,17
-państwo Anna i Zbigniew Kamińscy z córką Aleksandrą –średnia 5,06
-państwo Dorota i Ryszard Kłopotowscy z synem Karolem –średnia 5.06
Nagrodę za 100% frekwencję otrzymał:
Gabriel Czempiński z klasy 3h
W imieniu Samorządu Uczniowskiego wystąpił Mateusz Radecki
W imieniu absolwentów wystąpiła Katarzyna Rytel z klasy 3 a
Za sukcesy w olimpiadach oraz konkursach nagrody otrzymali:
Anna Pachciarek z klasy 3a - finalistka XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
O wręczenie nagrody poproszono panią dyrektor Małgorzatę Górniak oraz opiekuna panią profesor Marię Bartnicką
Zuzanna Kietlińska oraz Jakub Bazarewicz z klasy 3f zostali finalistami IV Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej
O wręczenie nagród poproszono panią dyrektor Małgorzatę Górniak oraz opiekuna panią profesor Małgorzatę Łupińską
W Szkolnym Konkursie Gramatyki Języka Angielskiego 'Master of Grammar' listy gratulacyjne otrzymali:
I miejsce - Iga Zalewska-klasa 3g
III miejsce - Aleksandra Rusiłowicz, -klasa 3g
Wyróżnienia: Kamil Godlewski –klasa 3c oraz Magdalena Jabłońska-klasa 3h
O wręczenie listów poproszono panią dyrektor Barbarę Kalinowską oraz opiekunów panie profesor Agatę Naborczyk oraz Kingę Łowicką-Kwiatosz
Następnie zaproszono uczniów, którzy uzyskali średnią ocen 4.75-4.99
Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymały: Justyna Czyżewska, Magdalena Koreniecka, Katarzyna Rytel, Sylwia Zaleska
Z klasy III b listy gratulacyjne otrzymali: Karolina Danilewicz, Julia Gejdel, Konrad Kuc, Marcin Orzechowski, Jakub Świsłocki, Szymon Woronowicz
Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymały: Anna Awienko, Magdalena Dolinkiewicz, Weronika Doroszczuk, Anna Krysztopowicz, Agnieszka Sokołowska
Z klasy III d list gratulacyjny otrzymała: Natalia Krejza
Z klasy III e listy gratulacyjne otrzymały: Izabela Jakimiuk, Julia Marcinkiewicz, Małgorzata Roszkowska, Katarzyna Smalak, Anna Urbanowicz, Natalia Wasiluk
Z klasy III f listy gratulacyjne otrzymały: Julia Ambroziak, Joanna Drewnowska, Gabriela Grabarska, Aleksandra Kiersnowska, Maria Rygorczuk, Maria Suchocka
Z klasy III g listy gratulacyjne otrzymały: Kinga Beń, Martyna Kozłowska, Julia Ruszczyk
Z klasy III h list gratulacyjny otrzymała: Patrycja Filipiuk
Z klasy III i listy gratulacyjne otrzymali: Aleksandra Dubois, Kacper Jabłonowski, Agnieszka Kopystecka, Patrycja Roszkowska, Aleksandra Tomaszewska, Aleksandra Trofimowicz

Za szczególne zaangażowanie w działalność Międzyszkolnego Chóru Żeńskiego przy III Liceum Ogólnokształcącym nagrody otrzymały: Monika Andrzejuk, Joanna Drewnowska, Kamila Dunaj, Paulina Januszewska, Julia Kabać, Sylwia Krysztopowicz, Zofia Masalska, Aleksandra Rusiłowicz, Kinga Siemieniuk, Paulina Urbanowicz, Angelika Zaniewska
ZA ZORGANIZOWANIE OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW ROBOTÓW NA DZIEŃ OTWARTY – nagrody otrzymali uczniowie klasy III b: Michał Dominów, Jakub Świsłocki, Jakub Królik, Michał Parchanowicz, Konrad Kuc, Dawid Mościcki, Karol Szymczyk, Szymon Woronowicz
Za reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym nagrody otrzymali: Magdalena Koreniecka, Kinga Dorosz, Mariusz Targoński z klasy 3 a
Za reprezentowanie szkoły oraz liczne sukcesy w konkursach literackich i plastycznych o zasięgu ogólnopolskim nagrodę otrzymała Justyna Czyżewska z klasy 3a
Za zaangażowanie w szkolną działalność charytatywną nagrodę otrzymał Jakub Wołosik z klasy 3c
Za zaangażowanie i działania na rzecz szkoły nagrody otrzymali: Krzysztof Kurlenda, Sebastian Remesz z klasy 3d
Za pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrody otrzymały: Katarzyna Rytel z klasy 3a, Zuzanna Kietlińska z klasy 3f
Za zaangażowanie w życie szkoły nagrody otrzymali: Szymon Miron – klasa 3f oraz Krzysztof Maliszewski i Patrycja Filipiuk z klasy 3h
Za reprezentowanie szkoły w lekkiej atletyce nagrody otrzymali: Julia Ruszczyk - klasa 3 g, Natalia Krejza – klasa 3 d, Krzysztof Lebiedziński – klasa 3 d, Konrad Karczewski – klasa 3h
Za reprezentowanie szkoły w koszykówce dziewcząt nagrody otrzymały: Weronika Łukaszewicz – klasa 3 f, Martyna Mazurczyk – klasa 3e
Za reprezentowanie szkoły w futsalu nagrody otrzymali: Sebastian Remesz – klasa 3a, Wojciech Kamiński – klasa 3b, Jakub Leszczyński i Szymon Leszek – klasa 3 c, Łukasz Kisiel – klasa 3 d
Za reprezentowanie szkoły w szachach nagrody otrzymali: Anna Krysztopowicz – klasa 3c, Katarzyna Drągowska oraz Szymon Woronowicz - klasa 3b
Za reprezentowanie szkoły w piłce ręcznej oraz pływaniu nagrodę otrzymała Kinga Beń –klasa 3g
Za reprezentowanie szkoły w tenisie stołowym nagrodę otrzymał Krzysztof Kurlenda – klasa 3d
Za reprezentowanie szkoły w łyżwiarstwie szybkim nagrodę otrzymał Jakub Królik – klasa 3b
Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich prowadzili Urszula Podgajecka z kl. II c oraz Mateusz Radecki z kl. II h
Anna Awier
Fotorelacja:


fot. Katarzyna Maciejuk

 

Log in