Dzień Otwarty w naszej szkole – 23 marca 2018 r.

23 marca 2018 r. tłumy gimnazjalistów odwiedziły nasze liceum podczas Dnia Otwartego. Na gości czekały liczne niespodzianki i atrakcje. Już od wczesnych godzin rannych gimnazjaliści mogli wziąć udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Robo Meeting 2018 o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku. W turnieju, który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty wzięło udział ponad 30 drużyn z całej Polski. Zwiedzający mieli możliwość obejrzenia spektaklu Teatru pod Wiecznie Zielonym Jaworem, wysłuchania mini koncertu Międzyszkolnego Chóru Żeńskiego przy III LO. Ponadto uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, obejrzeć pracownie oraz pokazy przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę i do zobaczenia we wrześniu!
Odwiedzili nas Uczniowie z następujących gimnazjów w Białymstoku:
Publiczne Gimnazja:
nr 1,2,3,5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,19,20,30,31,32; Społeczne Gimnazja: nr 4,7,8; Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament; Katolickie Gimnazjum im. Matki Bożej Miłosierdzia; Niepubliczne Gimnazjum św. św. Cyryla i Metodego, Zespół Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego. Mieliśmy także gości z gimnazjów z Augustowa, Bielska Podlaskiego, Bociek, Brańska, Choroszczy, Czarnej Białostockiej, Czeremchy, Grajewa, Grodziska, Gródka, Hajnówki, Jabłoni Kościelnej, Janowa, Jedwabnego, Juchnowca Kościelnego, Kętrzyna, Kleosina, Korycina, Knyszyna, Krynek, Kuźnicy, Lipska, Łap, Łomży, Moniek, Nowych Piekut, Płonki Kościelnej, Siemiatycz, Sokółki, Suchowoli, Supraśla, Szepietowa, Tykocina, Wysokiego Mazowieckiego, Wyszek i Zabłudowa.
Katarzyna Maciejuk, Małgorzata Tomaszewska

Wywiady z dnia otwartego: youtube

Robomeeting: youtube

Fotorelacja Julii Kiersnowskiej, ucz. kl. I g:


fotorelacja p. Krzysztofa Litmana:


W sali 129:

Log in