Konsultacje rodziców z nauczycielami i spotkanie rodziców z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

We czwartek 22.03.2018r.
w godz. 16.30 - 17.15 (mała sala gimnastyczna na I piętrze) odbyło się spotkanie dla Rodziców dotyczące rozpoznawania zagrożeń i zapobiegania niebezpiecznym zachowaniom młodzieży. Spotkanie poprowadzi pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1.
Po spotkaniu Rodzice mają możliwość indywidualnych konsultacji z osobą prowadzącą spotkanie.

 W godz. 17.30 – 19.00 konsultacje Rodziców z Nauczycielami oraz Pedagogiem Szkolnym i Psychologiem

Przydział sal na konsultacje:
gabinet Pedagoga Szkolnego i Psychologa p. Bożena Bogojło, p. Ewa Bogusz-Durczak
sala 11 – wiedza o kulturze p. Krystyna Ratasiewicz (Wychowawca kl. II g)
sala 12 - język hiszpański (p. Małgorzata Janusz, p. Juan Ramon Gomez Jimenez )
sala 13 - chemia p. Agnieszka Augustyniak, dr Anna Basa, p. Agata Jaszczuk, dr Justyna Ostrowska (Wychowawca kl. III f)
sala 14 – fizyka, robotyka p. Tomasz Białkowski (Wychowawca kl. II h), p. Maciej Kołomyjski, p. Grzegorz Nowik
sala 15 - geografia Dyrektor Małgorzata Górniak, p. Joanna Kamocka (Wychowawca kl. I c), p. Grzegorz Dąbrowski (Wychowawca kl. III d)
sala 16 - matematyka p. Ewa Zaniewska (Wicedyrektor), p. Monika Magusiewicz (Wychowawca kl. II e), p. Beata Parciak, p. Joanna Perkowska (Wychowawca kl. III g), p. Małgorzata Schroeder
sala 128 - język angielski (p. Anna Cichocka (Wychowawca kl. III c), p. Katarzyna Dral (Wychowawca kl. I a), p. Dariusz Kuźniewski (Wychowawca kl. I f), p. Kinga Łowicka–Kwiatosz (Wychowawca kl. III h), p. Agata Naborczyk (Wychowawca kl. II f), p. Katarzyna Nocna, p. Krzysztof Opic, p. Iwona Waszczuk (Wychowawca kl. II c))
sala 129 - język polski p. Maria Bartnicka, p. Maryla Boćkowska, p. Katarzyna Fliszkiewicz, p. Leszek Jawor (Wychowawca kl. I d), p. Anna Murawska (Wychowawca kl. III i), p. Karolina Szymborska (nieobecna – oddelegowana służbowo), p. Beata Żamojda (Wychowawca kl. II d)
sala 134- język niemiecki p. Barbara Kalinowska (Wicedyrektor), p. Aneta Klimiuk (Wychowawca kl. III b), p. Elżbieta Ziniewicz
sala 135 - historia i WOS (p. Adam Borysiewicz, p. Joanna Radziwońska (Wychowawca kl. II a), p. Marek Roszkowski, p. Dariusz Rykaczewski)
sala 243 - język łaciński i kultura antyczna, język łaciński dla medyków p. Magdalena Bartnicka–Łętowska (Wychowawca kl. III a), p. Leonarda Gołębiowska
sala 244 - język francuski p. Barbara Majewska
sala 245 - język rosyjski p. Anna Awier
sala 246 - wychowanie fizyczne p. Adam Aronowicz, p. Urszula Jaworska, p. Krzysztof Modzelewski, p. Piotr Półtorak, p. Wioletta Właszczuk, p. Kamil Zakrzewski
sala 247- religia katolicka i prawosławna (ks. Krzysztof Maliszewski, p. Beata Gołub, p. Helena Maksiewicz, p. Mirosław Martynowicz)
- etyka (p. Białobrzewski)
sala 249 - biologia dr Grażyna Kudelska–Pasławska (Wychowawca kl. III e), p. Małgorzata Łupińska (Wychowawca kl. I e), p. Anna Siemienkowicz (Wychowawca kl. I g)
sala 250 – informatyka i EDB p. Jacek Cichosz, p. Agnieszka Leszkowicz, p. Sylwia Żylińska–Awruk (Wychowawca kl. II b)
sala 251 podstawy przedsiębiorczości p. Małgorzata Kulikowska

Szanowni Rodzice, informujemy, że parking będzie dostępny przy Urzędzie Miejskim.
Zapraszamy!

Log in