Wizyta w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku i udział w debacie „100 pytań do…”

Tradycyjnie pod koniec lutego w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku odbywają się debaty „STO PYTAŃ DO…?”, na którą zapraszani są przedstawiciele czołowych liceów białostockich. W piątkowej debacie 23 lutego 2018 r. udział wzięli wytypowani uczniowie III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku, a naszymi partnerami w dyskusji była młodzież z VI LO im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kietlińska kl. 3 f, Aleksandra Koźluk kl. 2 g, Mateusz Radecki kl. 2 h pod opieką pani Małgorzaty Tomaszewskiej. W trakcie spotkania, które odbyło się w miłej atmosferze, nasi uczniowie przedstawili gimnazjalistom atuty nauki w III LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku. Na koniec spotkania zaprosili gimnazjalistów do naszej szkoły na Dzień Otwarty, który zaplanowaliśmy na 23 marca 2018 roku.


Tekst i fot. Małgorzata Tomaszewska

Log in