Białystok Mode United Nations 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w drugiej edycji konferencji Białystok Model United Nations, która odbędzie się w dniach 23-25.03.2018 roku. Opłata rejestracyjna wynosi 35 euro/145 PLN za osobę i pokrywa wszelkie materiały konferencyjne, obiady i przerwy kawowe podczas trzech dni wydarzenia oraz imprezy integracyjne. Konferencja odbędzie się na kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1.
Czym jest MUN?
MUN (ang. Model United Nations) to niepowtarzalna okazja do wcielenia się w rolę delegata jednego ze 193 państw świata należących do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami i standardami przyjętymi w ONZ oraz oczywiście w oficjalnym języku konferencji – angielskim. To trzy dni dążenia do znalezienia rozwiązania jednego z wcześniej podanych światowych problemów i ćwiczenia umiejętności miękkich poprzez próby przekonywania do punktu widzenia państwa, które reprezentujesz.
Dlaczego warto?
Od błahych powodów wypracowania sobie płynności mówienia oficjalnym angielskim, poprzez poszerzenie wiedzy o najbardziej palących problemach współczesnego świata, aż po nawiązanie nowych znajomości w międzynarodowym gronie ambitnych młodych ludzi. Gorące dyskusje, kompromisy - trzy dni niezapomnianych doświadczeń w pakiecie z nabyciem umiejętności niezbędnych na współczesnym rynku pracy.
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych konferencji:
https://www.facebook.com/bialystokmun/
https://www.facebook.com/events/152909738749071/ - link do wydarzenia na facebooku
https://biamun.pl
https://mun.events/biamun-2018/apply - link do aplikacji
K. Ratasiewicz


Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na facebooka konferencji.

Log in