ZAJĘCIA DODATKOWE W III LO w roku szkolnym 2018/2019

ZAJĘCIA DODATKOWE W III LO w roku szkolnym 2018/2019 (prowadzone nieodpłatnie przez nauczycieli):
KOŁA OLIMPIJSKIE
Biologia – Małgorzata Łupińska (wtorek, 13.55-14.40, s. 249)
Chemia –Justyna Ostrowska (poniedziałek, 15.45-16.10, s. 367)
Fizyka – Tomasz Białkowski (czwartek , 14.50 - 15.35, s. 364)
Geografia – Grzegorz Dąbrowski (czwartek co dwa tyg., 14.40 – 15.35, s. 372)
Geografia – Joanna Kamocka (czwartek, 14.50 - 16.00, s. 372)
Historia sztuki – Krystyna Ratasiewicz (poniedziałek, 8.15-9.00, czytelnia)
Historia – Dariusz Rykaczewski (piątek co dwa tyg., 14.50 - 16.30, s. 11 )
Język łaciński – Magdalena Bartnicka-Łętowska (kl. II – poniedziałek 15.00 – 16.30; kl. III – piątek 15.50 – 17.30)
Język rosyjski – Anna Awier (poniedziałek, 12.05-12.50, s. 376)
Olimpiada Przedsiębiorczości , Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – Małgorzata Kulikowska (piątek, 8.15 – 9.00, s. 371)
WOS – Marek Roszkowski (piątek, 14.50 – 15.00)

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY
BIOLOGIA
,,Biologia w zadaniach maturalnych” - oferta dla chętnych uczniów z kl. II f i III g. - Grażyna Kudelska-Pasławska ( środa, 14.50 – 15.35, s. 246)
Rozwiązywanie zadań maturalnych klasa II e - Małgorzata Łupińska (czwartek, 13.55 - 14.40, s.249)
Rozwiązywanie zadań maturalnych dla uczniów klasy III e - Małgorzata Łupińska (czwartek, 14.50 - 15.35, s.249)
Zajęcia przygotowujące do matury kl. III f – Anna Siemienkowicz (czwartek, 14.50 – 16.30, s. 243)
Zajęcia przygotowujące do matury kl. III d – Anna Siemienkowicz (co dwa tygodnie w sobotę , 9.00 – 12.00, s. 249)
CHEMIA
Konsultacje dla klasy II f - rozwiązywanie zadań maturalnych – Marta Gierasimiuk (piątek , 14.50-15.35, s. 367)
Fakultety maturalne – Piotr Kłosowski (piątek, 14.40-15.25, s. 372)
Fakultety maturalne – Justyna Ostrowska (kl. III f - środa, 14:50 - 15:35, kl. III e - czwartek 13:55 - 14:40, s. 370)
FIZYKA
Fakultety dla maturzystów – Tomasz Białkowski (piątek 8.15 - 9.00, s. 364)
Zajęcia przygotowujące do matury dla klasy III b – Maciej Kołomyjski (piątek, 8.15 – 9.00, s. 366)
GEOGRAFIA
Fakultety dla maturzystów – Grzegorz Dąbrowski (czwartek co 2 tyg., 13.55 – 15.35)
Powtórzenie materiału do matury, zaliczanie zaległego materiału – Joanna Kamocka (poniedziałek 14.50 -15.35, s.372)
HISTORIA
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla uczniów klasy III a – Joanna Radziwońska (poniedziałek, 8.15 - 9.00, s. )
HISTORIA SZTUKI
Zajęcia przygotowujące do matury – Krystyna Ratasiewicz (czwartek, 8.15-9.00, czytelnia)
INFORMATYKA
Zajęcia przygotowujące do matury - Sylwia Żylińska-Awruk (sobota co 2 tygodnie, 9.00-11.00, s. 250
JĘZYK ANGIELSKI
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym dla klasy II a i II g - Katarzyna Dral (środa, 14.50-15.35, czwartek 14.50-15.35)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla klas II c, II f i II g – Kinga Łowicka-Kwiatosz (wtorek, 15.35 - 17.00, s. 247)
Zajęcia przygotowujące do matury ustnej – Dariusz Kuźniewski (poniedziałek, 8.15 – 9.00)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla klasy III f – Agata Naborczyk (poniedziałek, 8.15 - 9.00, s. 371)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla kl. III g – Katarzyna Nocna (poniedziałek, 8.15-9.00, s. 18)
Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla kl. III a – Katarzyna Nocna (piątek, 8.15-9.00, s. 18)
Zajęcia przygotowujące do matury ustnej – Krzysztof Opic (wtorek, 10,05 – 10.50, s.
Przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym – Iwona Waszczuk (poniedziałek, 8:15 - 9:00 sala 244, wtorek, 14:50 - 15:35, s. 244)
JĘZYK FRANCUSKI
Zajęcia przygotowujące do matury podstawowej – Barbara Majewska (środa, 14.45 – 15.30, s. 247)
JĘZYK NIEMIECKI

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej skierowane do uczniów wszystkich klas III – Barbara Kalinowska (czwartek, 8.00 - 9.00, s. 139)
JĘZYK POLSKI
Repetytorium maturalne – Maria Bartnicka (20 godz. w pierwszym tygodniu ferii zimowych)
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie podstawowym – Maryla Boćkowska (poniedziałek, 8.15 – 9.00, s. 129)
Konsultacje indywidualne dla uczniów kl. III a – Leszek Jawor
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym – Anna Murawska (środa, 9.00 – 10.00, s. 243)
Maturalne zajęcia fakultatywne z języka polskiego dla kl. III C – Beata Żamojda (czwartek, 8.15 – 9.00, s. 14)
Maturalne zajęcia fakultatywne dla klas : III D i III F - Beata Żamojda (piątek, 8.15 – 9.00, s. 14)
JĘZYK ROSYJSKI
Zajęcia przygotowujące do matury podstawowej – Anna Awier (środa, 14.45-15.30, s. 376)
MATEMATYKA
Zajęcia przygotowujące do matury dla klas III e i III g - Monika Magusiewicz (piątek, 8.15-9.00, s. 13)
Zajęcia przygotowujące do matury poziom podstawowym i poziom rozszerzony kl. III b – Beata Parciak (wtorek , 14:50 - 15:35, s. 16)
Zajęcia przygotowujące do matury poziom podstawowym i poziom rozszerzony kl. III d – Beata Parciak (czwartek, 14:50 - 15:35, s. 16)
Zajęcia przygotowujące do matury poziom podstawowym – Joanna Perkowska (kl. III f - środa, 7.20 – 8.05; kl. III a – czwartek 14.55 – 15.35, s. 12)
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym kl. III h – Małgorzata Schroeder (poniedziałek, 8.15-9.00, s. 11)
Zajęcia przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym kl. III c – Małgorzata Schroeder (wtorek, 8.15-9.00, s. 11)

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
CHEMIA
Koło chemiczne klasy 1 – Marta Gierasimiuk (wtorek, 14.50-15.35, s. 367)
GEOGRAFIA
Uzupełnianie wiedzy geograficznej, konsultacje, zaliczanie zaległego materiału – Joanna Kamocka (poniedziałek, wtorek 8.15- 9.00, s. 372)
MATEMATYKA
Zajęcia wyrównawcze dla kl. II b - Ewa Zaniewska (piątek, 8.15-9.00, s. 251)

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
Artystyczna „Trójka” (zainteresowania plastyczne, fotograficzne, muzyczne, literackie, recytatorskie, filmowe) – Katarzyna Maciejuk, poniedziałek, 15.00 – 16.00, Krystyna Ratasiewicz, czwartek, 14.00 – 15.00, Małgorzata Tomaszewska, czwartek, 15.00-16.00, czytelnia
Koło astronomiczne – Tomasz Białkowski (czwartek, 15. 45 - 16.30, s. 364)
Koło Edukacji Psychologiczne – Bożena Bogojło (czwartek, 15.00-16.00, czytelnia)
Koło programowania robotów Lego - Jacek Cichosz (środa, 15.30-17.00, s. 134)
Koło 3LOgic - Robotyka – Grzegorz Nowik (wtorek, 14.50 – 16.30, s. 134)
Teatr „Pod Wiecznie Zielonym Jaworem” – Leszek Jawor, Beata Żamojda (poniedziałek, 14.40-17.40, s. 128)
Teatr francuski – Barbara Majewska (poniedziałek w II semestrze, 13.55 – 14.40)

SPORT
Piłka siatkowa – Adam Aronowicz (wtorek, czwartek, 17.00 - 19.00)
Piłka nożna – chłopcy – Piotr Półtorak (wtorek, 14.50-15.50)
Piłka ręczna - dziewczęta – Piotr Półtorak (środa, 14.50- 15.50)

KOŁO INFORMATYCZNE
skierowane do: uczniowie klas drugich mat-fiz-inf
prowadzący: Andrzej Niczyporuk
środa godz. 14.40 sala 250

 

Log in