Wizyta u Pana Jana, Przyjaciela naszej szkoły

31 października 2017 roku uczciliśmy pamięć Pana Jana Żądło, Przyjaciela naszej szkoły. Harcerze (Iza Stanisławska i Magda Samson), przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego (Mateusz Radecki), Pani Dyrektor (Małgorzata Górniak), przedstawiciel nauczycieli (Krystyna Ratasiewicz) - złożyli wieniec i zapalili znicze na cmentarzu, na grobie Pana Jana Żądło. Były żołnierz AK, Nasz Przyjaciel pamiętający o młodzieży, Fundator Nagrody Dobrego Polaka dla tych uczniów, którzy szczególnie upodobali sobie pracę wolontaryjną, zmarł 10 stycznia tego roku. 
kr
"Cieszymy się, że mogłyśmy uczcić pamięć o panu Janie Żądle. Dowiedziałyśmy się o tym, że jest związany z naszą szkołą. Z dobroci swego serca fundował nam stypendia dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy. Dzisiaj uczciłyśmy jego pamięć zapalając znicze na jego grobie."
Izabela Stanisławska, Magdalena Samson, kl. I d

fot. Krystyna Ratasiewicz

Log in