Uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14 września 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I. Pierwszoklasiści III LO im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku zaczęli kolejny etap edukacji, ale też, a może przede wszystkim, kolejny, ważny etap swojego życia. Cieszymy się, że na ten czas wybrali właśnie naszą szkołę i, że to właśnie my będziemy mogli im towarzyszyć w realizacji ich planów, rozwijaniu pasji oraz nabywaniu nowych doświadczeń na drodze ku dorosłości. Mam nadzieję, że pogłębią w naszej szkole nie tylko wiedzę, ale znajdą życzliwość, zrozumienie oraz nawiążą nowe przyjaźnie, które będą trwały przez długie lata. Wierzymy w to, że ten czas spędzony w szkole zaowocuje w ich przyszłości. Życzymy, aby zdobywali wiedzę i umiejętności mądrze, rzetelnie i odpowiedzialnie. Samo nagromadzenie danych, jak mawiał Galileusz, to nie jest jeszcze nauka. Nauka wymaga konsekwencji, uporu i wielu powtórzeń. Na tej ścieżce mogą zawsze liczyć na swoich wychowawców, którzy wesprą ich w dążeniu do celu, posłużą radą i doświadczeniem.
Życzymy Wam wspaniałego rozwoju zdolności, talentów i pasji, ale też odpowiedzialnej postawy, godnej ucznia III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku.
Dyrekcja i wychowawcy klas pierwszych

fot. K. Maciejuk

Log in